به گزارش خبرآوران، علی‌محمد احمدی امشب در نشست شورای روابط عمومی و رسانه اظهار کرد: رسانه وظیفه تحلیل، بررسی و انتقال مشکلات جامعه را به مسؤولان بر عهده دارند و روابط عمومی‌ها هم باید خدمات و اقدامات دولت را به مردم منعکس کنند. استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: وظیفه روابط عمومی تنها تکریم نیست […]

به گزارش خبرآوران، علی‌محمد احمدی امشب در نشست شورای روابط عمومی و رسانه اظهار کرد: رسانه وظیفه تحلیل، بررسی و انتقال مشکلات جامعه را به مسؤولان بر عهده دارند و روابط عمومی‌ها هم باید خدمات و اقدامات دولت را به مردم منعکس کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: وظیفه روابط عمومی تنها تکریم نیست بلکه زمانی می‌توانیم خود را تکریم کنیم که خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم.

وی عنوان کرد: به برکت انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر رسانه‌های مختلفی شکل گرفتند و آرام آرام به سمت نقد حرکت کردند که ما از نقد منصفانه استقبال می‌کنیم.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه روابط عمومی‌ها برای بیان خدمات نظام و دولت از ظرفیت رسانه استفاده کنند، گفت: در مدتی که استاندار این استان هستم چیزی به‌نام باج‌گیری را در فرزندان استان ندیدیم، هر جایی ضعفی بود نقد شدیم و هر جایی هم اقدام سازنده‌ای شد به خوبی انعکاس داده شد.

احمدی خواستار ایجاد فضای تعاملی میان روابط عمومی و رسانه شد و افزود: در حال ایجاد فضایی آرام برای تعامل میان روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه هستیم.