فرمانده انتظامی گچساران امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری سارق حرفه‌ای  منازل مسکونی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرآوران، سرهنگ سید محمد موسوی با بیان اینکه در پی گزارشات واصله از چندین سرقت منزل مسکونی در این شهرستان افزود: تیم ویژه‌ای برای دستگیری سارق حرفه‌ای در گچساران تشکیل  و تحقیقات برای دستگیری این […]

فرمانده انتظامی گچساران امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری سارق حرفه‌ای  منازل مسکونی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرآوران، سرهنگ سید محمد موسوی با بیان اینکه در پی گزارشات واصله از چندین سرقت منزل مسکونی در این شهرستان افزود: تیم ویژه‌ای برای دستگیری سارق حرفه‌ای در گچساران تشکیل  و تحقیقات برای دستگیری این سارق  صورت گرفت.

موسوی عنوان کرد: ماموران انتظامی گچساران در  یک عملیات سارق حرفه‌ای منازل مسکونی این شهرستان را دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع دادند.

فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه بعد از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی، ماموران انتظامی گچساران موفق به شناسایی سارق منازل گچساران شدند، گفت: این سارق در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

موسوی خاطرنشان کرد: در بازجویی فنی پلیس، این متهم به هفت فقره سرقت  در منازل گچساران  در این شهرستان اعتراف کرد.

وی افزود: با پیگیری ماموران تمامی مالباختگان شناسایی شده و متهم از سوی مرجع قضایی روانه زندان شد.

موسوی به شهروندان توصیه کرد: برای پیشگیری از سرقت منزل از خالی گذاشتن  منازل خود تا جایی که امکان دارد خودداری کنند و از تجهیزات حفاظتی مناسب  مانند دوربین مداربسته و حفاظ در منازل استفاده کنند.

  • نویسنده : فرمانده انتظامی گچساران خبر داد