امین دهقانی/خبرگزاری مهر هرچند این بازی به اذعان فوتبالدوستان از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است و اولین اشتباه به منزله آخرین اشتباه برای هر دو تیم محسوب می شود،  اما تفکرات  مربیان هر دوتیم می تواند موجب صعود تفکر برتر شود. دوئل نفتی های گچساران و استقلال جنوب تهران در حالی به روز حساس خود […]

امین دهقانی/خبرگزاری مهر

هرچند این بازی به اذعان فوتبالدوستان از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است و اولین اشتباه به منزله آخرین اشتباه برای هر دو تیم محسوب می شود،  اما تفکرات  مربیان هر دوتیم می تواند موجب صعود تفکر برتر شود.

دوئل نفتی های گچساران و استقلال جنوب تهران در حالی به روز حساس خود نزدیک می شود که بهمن فرازمند سرمربی بومی و نام آشنای نفتی ها که سابقه حضور روی نیمکت این تیم در سال صعود به لیگ دسته اول را در کارنامه خود دارد، اینبار در تقابل با تفکرات هادی سید صالحی بر روی نیمکت و فرهاد کاظمی پیشکسوت به عنوان مدیر فنی به میدان مهم پلی آف لیگ دسته دوم می رود.

سرمربی نفتی های گچساران در آستانه این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: با همه توان برای صعود به لیگ یک به میدان خواهیم رفت و تنها هدفمان کسب نتیجه ای است که در همان دیدار رفت کار را یکسره کنیم.

بهمن فرازمند افزود: لیگ دسته دوم با توجه به تعداد زیاد تیم ها و مسابقات بسیار فرسایشی و خسته کننده است و امیدواریم مسئولان سازمان لیگ تدبیری اتخاد کنند که مسابقات از حالت فرسایشی خارج شود.

فرازمند با اشاره به همدلی بازیکنان، تصریح  کرد: همه بازیکنان و کادرفنی این تیم در این فصل با همدلی و تلاش تنها برای صعود به میدان رفتند و حمایت بسیار خوب مدیران نفتی و باشگاه تاثیر بسزایی در موفقیت کادر فنی بومی این تیم تا این مرحله و کسب این موفقیت ها داشت.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران افزود: امیدواریم داوری برای این دیدار حساس و سرنوشت ساز بهترین قضاوت را داشته باشد و از حیثیت جامعه داوری خصوصا در این بازیهای حساس دفاع کند.

فرازمند در پایان از همه رسانه ها، هواداران و مردم فوتبالدوست گچساران که در طول یک فصل سخت و پر فراز و نشیب در کنار اعضای تیم فوتبال نفت بودند، قدردانی کرد و بیان داشت: امیدواریم هدیه ما به این مردم صعود به لیگ دسته اول باشد.

استان کهگیلویه و بویراحمد با صعود تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به لیگ دسته اول یکبار دیگر پس از پنج سال صاحب یک تیم لیگ یکی خواهد شد و این اتفاق مهم توسط باشگاهی با قدمت بیش از ۵۰ سال در ورزش این کشور اتفاق خواهد افتاد.

هرچند راه یابی این تیم با کادر فنی بومی تا مرحله پلی آف لیگ دسته دوم به منزله یک موفقیت بزرگ محسوب می شود، اما مطمئنا این کار نیمه تمام با صعود به لیگ دسته اول به عنوان یک افتخار بزرگ در تاریخ این باشگاه و شهر گچساران ثبت خواهد شد.

در این بین نقش سازمان لیگ فوتبال به عنوان متولی برگزاری این مسابقه بسیار مهم و پراهمیت است و نظارت لازم بر نحوه اجرای این مسابقه و اجرای صحیح عدالت را با کمک دپارتمان داوری فدراسیون کمک بسیاری بزرگی به تیم های حاضر در این پلی آف سرنوشت ساز خواهند کرد.

لیگ دسته دوم در فصل جدید دو گروه می شود

مسئول مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: همه تدابیر برای انجام یک بازی بدون حاشیه اندیشیده شده و در جلساتی که داشتیم، به مسئولان هر دوتیم برای رعایت انضباط تیمی و سکوها تذکرات لازم داده شده است.

مهرداد شفیعی افزود: کلیه برنامه ها زیر نظر حراست سازمان لیگ، کمیته اخلاق، هیئت فوتبال استان مربوطه و همچنین عوامل اجرایی سازمان لیگ برگزار خواهد شد و تلاش ما بر این بوده که بدون کوچکترین اشتباهی این دو هفته نیز به خوبی سپری شود.

شفیعی در ادامه برگزاری منظم لیگ دسته دوم با توجه به تعداد زیاد تیم های شرکت کننده در این لیگ را یکی از نقاط قوت سازمان لیگ، هیئت های فوتبال استان و همچنین باشگاه های حاضر در این رقابت ها دانست و افزود: فصلی که گذشت فرصت مناسبی بود تا در جهت حرفه ای شدن لیگ دسته دوم گام های مناسبی برداشته شود.

مسئول مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور ابراز داشت: درفصل ۹۸-۹۷ لیگ دسته دوم فوتبال در دو گروه ۱۴ تیمی برگزار می شود که دو تیم مستقیم صعود می کنند و تیم سوم نیز در بازی پلی آف تیم های دوم هر گروه مشخص می شود.

شفیعی گفت: امید است بازی پلی آف لیگ دسته دوم فوتبال کشور با آرامش و نظم خوبی برگزارشود تا تکلیف تیم صعود کننده به لیگ دسته اول با تکیه بر اخلاق، عدالت و بازی جوانمردانه است مشخص شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فصل ۹۷-۹۶ لیگ دسته دوم فوتبال نیز با برگزاری این دو بازی رفت و برگشت پلی آف به پایان می رسد تا تکلیف تیم های صعود کننده به لیگ دسته اول مشخص شود. تیم نفت و گاز گچساران نیز به عنوان یک تیم ریشه دار و قدیمی با تکیه برحمایت مدیران و دست اندرکاران ورزش نفت و گاز و حمایت رسانه ها و هواداران و بهره گیری از کادر فنی بومی گچسارانی به این مرحله رسیده که امید دارند با ارائه یکی بازی قابل قبول بتواند به عنوان نماینده شایسته  این استان در لیگ دسته اول فوتبال حضور پیدا کند