به گزارش خبرآوران، دیدار تیم‌های نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب تهران دیدار رفت مرحله پلی اف لیگ دسته دو کشور عصر امروز در ورزشگاه شهدای نفت گچساران برگزار شد. در این دیدار که با حضور پرشور تماشاگران گچسارانی همراه بود تیم نفت و گاز گچساران با ارائه بازی هجومی سعی در تدارک حمله […]

به گزارش خبرآوران، دیدار تیم‌های نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب تهران دیدار رفت مرحله پلی اف لیگ دسته دو کشور عصر امروز در ورزشگاه شهدای نفت گچساران برگزار شد.

در این دیدار که با حضور پرشور تماشاگران گچسارانی همراه بود تیم نفت و گاز گچساران با ارائه بازی هجومی سعی در تدارک حمله و رسیدن به گل برتری در این دیدار بود.

نخستین گل این دیدار برخلاف انتظار و جریان بازی توسط بازیکن شماره ۲۱ استقلال جنوب تهران احمد کیا وارد دروازه تیم میزبان، نفت و گاز گچساران شد تا تیم نفت و گاز گچساران برای جبران گل خورده دست به حمله بزند.

مرتضی حیدری در دقیقه ۳۹ موفق شد گل تساوی تیمش را وارد دروازه تهرانی‌ها کند تا این نیمه با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

تلاش دو تیم در نیمه دوم راه به جای نبرد و تیم نفت و گاز گچساران علیرغم حملات گسترده برای کسب پیروزی مقابل استقلال جنوب تهران به نتیجه مساوی یک بر یک تن داد تا برای صعود به لیگ دسته یک امیدهایش را در پایتخت کشور تهران جستجو کند.

 

آپلود عکس
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس