لطف‌الله موسوی امشب در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرآوران با بیان اینکه امروزه تمامی فرصت‌ها، پیشرفت‌ها و توسعه کشور در حوزه‌های مختلف مرهون از جان‌گذشتگی و ایثار رزمندگان و شهدایی است که امروز باید کانون توجه مسئوولان و مردم باشند، گفت: اینکه آزادی و رفاه و امنیت ایران اسلامی نتیجه پایداری و خون شهداست، تعارف و […]

لطف‌الله موسوی امشب در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرآوران با بیان اینکه امروزه تمامی فرصت‌ها، پیشرفت‌ها و توسعه کشور در حوزه‌های مختلف مرهون از جان‌گذشتگی و ایثار رزمندگان و شهدایی است که امروز باید کانون توجه مسئوولان و مردم باشند، گفت: اینکه آزادی و رفاه و امنیت ایران اسلامی نتیجه پایداری و خون شهداست، تعارف و شعار نیست بلکه واقعیتی محض بوده که همگان بر آن واقف هستند.

شهردار باشت افزود: توجه به آرمان و اهداف شهدای ایران اسلامی در راه دفاع از انقلاب باید یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان بوده و شهدا باید همواره مورد توجه و عنایت ویژه قرار گیرند.

موسوی در ادامه با اشاره به وضعیت کنونی گلزار باشت که از نگاه وی  دارای وضعیتی نازیبا برای شهر باشت است، گفت: متاسفانه در حال حاضر وضعیت ساماندهی گلزار شهدای باشت مطلوب نبوده و زیبنده مقام شامخ شهدا و شهر باشت نیست.

وی ضمن انتقاد از مسئوولان زیربط در ساماندهی گلزار شهدای باشت گفت: مسئوولان زیربط اگر خود را به خواب زده‌اند از خواب بیدار شوند و پای کار بیایند تا با همکاری شهرداری وضعیت نامناسب گلزار شهدا به شکل مطلوبی ساماندهی شود.

موسوی با بیان اینکه همکاری در بهبود وضعیت ساماندهی گلزار شهدا در اولویت شهرداری باشت است، عنوان کرد: متاسفانه در امر ساماندهی گلزار در قسمت‌های کار شده نیز از سنگ‌های نامرغوب استفاده شده که بعد از مدتی این سنگ‌ها رنگ خود را از دست داده و منظری نازیبا ایجاد خواهد کرد.


 

  • نویسنده : کوروش رضایی
  • منبع خبر : خبرآوران