به گزارش خبرآوران، باشت هم‌اکنون در بحران کم‌آبی و قطع آب شرب مردم این شهر مواجه شده است، تماس‌های زیادی در این خصوص به این پایگاه خبری در راستای بررسی و اطلاع‌رسانی این امر به مدیرکل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد شده است و مردم خواستار پیگیری و پاسخگویی مسئوولان هستند. لطف‌الله موسوی […]

به گزارش خبرآوران، باشت هم‌اکنون در بحران کم‌آبی و قطع آب شرب مردم این شهر مواجه شده است، تماس‌های زیادی در این خصوص به این پایگاه خبری در راستای بررسی و اطلاع‌رسانی این امر به مدیرکل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد شده است و مردم خواستار پیگیری و پاسخگویی مسئوولان هستند.

لطف‌الله موسوی شهردار باشت نیز طی گفت‌و‌گوی تلفنی با خبرآوران ضمن انتقاد شدید از وضعیت کنونی آب شرب شهر باشت گفته است که مردم طی یک ماه اخیر با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند و کم‌آبی و قطعی مکرر آب مردم را کلافه کرده است.

شهردار باشت همچنین به ما گفت که با توجه به آغاز ماه رمضان و نیاز شدید مردم به آب، قطعی آب شرب بخش‌های مختلف شهر باشت واقعا دور از انصاف است و مسئوولان نباید اینگونه به این معضل و بحران بی‌توجه باشند.

وی این را هم گفت که شهرداری باشت علی‌رغم اینکه تلاش زیادی در راستای تامین آب شرب مردم به وسلیه تانکر کرده است اما توان آبرسانی به همه قسمت‌های شهر باشت را ندارد و این وظیفه مسئوولان آبفای شهر باشت است که این موضوع را برطرف کنند نه شهرداری.

موسوی با انتقاد به مسئولان مربوطه گفت که مسئوولان باید ۵ الی ۶ ماه قبل به این موضوع توجه کرده و در راستای برطرف کردن ان تلاش می‌کردند.

شهردار باشت ادامه داد شهر باشت طی چند روز اخیر دچار قطعی آب شده و امروز نیز در خطبه‌های نماز جمعه باشت اعلام شد و مردم نیز قصد شعار دادن داشتند اما صبوری کرده و منتظر اقدامات مسئولان هستند.

موسوی افزود که این مشکل روال عادی و زندگی مردم شهر باشت را فلج کرده و مردم از این وضعیت به شدت ناراضی هستند.

وی در پایان متذکر شد که مسئوولان به این مشکل و بحران در باشت رسیدگی کنند و با عملکرد خود سبب مهاجرت مردم باشت از این شهرستان نشوند.

  • نویسنده : کوروش رضایی
  • منبع خبر : خبرآوران