به گزارش خبرآوران، مهدی رمضانی یکی از جوانان گچسارانی با ارسال یادداشتی به این پایگاه خبری در خصوص FATF  خطاب به  غلامرضا تاج‌گردون، نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نوشته است: سلام جناب تاج‌گردون ساده و بدون بازی با کلمات از شما خواهشی دارم  ، همانطور که بهتر از من می‌دانید FATF در […]

به گزارش خبرآوران، مهدی رمضانی یکی از جوانان گچسارانی با ارسال یادداشتی به این پایگاه خبری در خصوص FATF  خطاب به  غلامرضا تاج‌گردون، نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نوشته است:

سلام جناب تاج‌گردون

ساده و بدون بازی با کلمات از شما خواهشی دارم  ، همانطور که بهتر از من می‌دانید FATF در دستور کار مجلس میباشد،که خود بس خیانتی بزرگتر از برجام است.در مورد این قانون همین را بس که ما سپاه و  سردار دلها را به دست خود و در نهایت ایران عزیزمان را تحریم میکنیم .
البته ذکر این نکته که این قانون و معاهده را ما عضو می‌شویم و نفس کار خوب است که تبادل مالی با سازمان‌های تروریستی ممنوع باشد اما دوتا سوراخ دارد.

اول اینکه تشخیص و اعلام سازمانهای تروریستی به عهده ما نیست و حسب اتفاق!!!دشمنان مستکبر ما تعیین میکنند که چه گروه و سازمانی تروریست است که هم اکنون اظهر من الشمس هست که سپاه پاسداران حزب الله لبنان حماس و البته حوثی ها جزو تروریست ها لحاظ خواهند شد.
دومین سوراخ گشاد یا حفره هم این است که حمایت مالی و تبادل اقتصادی و حتی خرید نفت از گروه‌هایی چون داعش و النصره از سوی آمریکا و عربستان و انگلیس و فرانسه در کجای این معاهده است؟
و البته به این نکته نیز توجه کنید که ناظر اجرای این معاهده کیست؟ بن سلمان؟؟؟
جای بسی تاسف دارد حال روز مجلس ،که شاید اگر امام زنده می‌بود و با دیدن این قانون در حال تصویب در مجلس دیگر آن جمله ماندگار خود که فرمودند : مجلس عصاره ملت است را به کار نمیبرد.حال که از آن معاهده برجام چیزی نمانده جز رو سیاهی غرب و غرب پرستان ،سوال من از شما به عنوان شهروند گچسارانی این است که شما مخالف یا موافق تصویب  این قانون هستید؟آیا من میتوانم با سر بلندی هشتگ #نماینده من نمی‌گذارد این قانون تصویب شود،  را بزنم؟ یا نه؟
آیا شما با موافقت با تصویب این قانون برچسب وطن‌فروش بر خود میزنید؟
من یک جوان گچسارانی هستم ،از شما خواهش دارم مخالفت خود را با  تصویب این  قانون  اعلام کنید، شنیده شده شما موافق این قانون ننگین هستید و نامتان بین صد نماینده مخالف نیست!! درحالی که هنوز ضررهای برجام جبران نشده و چه بسا FATF خطرناک‌تر از برجام برای ما باشد، چنین مواقع حساسی ، زمان آزمون و خطا نیست .
شفاف سازی نمایید و بگذارید تاریخ  در این مورد به نیکی از شما یاد کند. ‏در  شعارهای انقلاب قبل از جمهوری اسلامی می‌گفتند ، استقلال! یعنی اگر استقلالی نباشد  جمهوری اسلامی هم نخواهد بود، با این مقدمه پذیرش ‎FATF یک براندازی آشکار و رسمی خواهد بود!…
‏واقعا باعث خجالت و شرمساری است که مجلس عصاره ی فضائل ملت باشد و ما بخواهیم به او گوشزد کنیم که مصلحت کشور و کار درست چیست.!!!
ولی خوب چه می شود کرد این هم از عجایب روزگار
وشاید هم نشانه های آخرالزمان است.
‏یک قدم دیگر تا برجام موشکی و استعمار ایران و گرفتن انتقام پیروزی حزب الله مانده است ،از شما خواهشمندم با تمام تفاوت دیدگاهی که داریم ،در این مورد از استقلال ایران دفاع کنید و صراحتا اعلام کنید که شما هم مخالف این قانون هستید و من هم بتوانم با افتخار بگویم: ‏‎#نماینده من نمی‌گذارد سلیمانی ها را دست بسته تحویل دهند.
و نگذارید که بگویند : ‏لابی نمیگذارد نماینده ی من تصمیم مستقل بگیرد.
خلاصه اینکه فرمان هشتگ ما دست شماست.

مهدی رمضانی

  • نویسنده : مهدی رمضانی
  • منبع خبر : خبرآوران