سیداحمد نشاطی‌فر صبح امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرآوران ضمن تسلیت به خانواده‌های جان‌باختگان پرواز نافرجام تهران به یاسوج گفت که طی تماسی از سوی پزشک قانونی خانواده من  برای تحویل پیکر سید نقی نشاطی‌فر به یاسوج آمده‌اند. مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: امروز مراحل قانونی تحویل پیکر مرحوم سیدنقی انجام می‌شود و […]

سیداحمد نشاطی‌فر صبح امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرآوران ضمن تسلیت به خانواده‌های جان‌باختگان پرواز نافرجام تهران به یاسوج گفت که طی تماسی از سوی پزشک قانونی خانواده من  برای تحویل پیکر سید نقی نشاطی‌فر به یاسوج آمده‌اند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: امروز مراحل قانونی تحویل پیکر مرحوم سیدنقی انجام می‌شود و بعد از تحویل پیکر برای انجام مراسمات تشییع و تدفین مرحوم به گچساران باز خواهیم گشت.

وی عنوان کرد: با تکمیل مراحل قانونی تحویل پیکر متعاقبا مکان و زمان تشییع پیکر مرحوم سید نقی نشاطی‌فر اعلام می‌شود.

سیدنقی نشاطی‌فر رئیس سابق اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران بود وی که از مشاوران استاندار کهگیلویه و بویراحمد در صنعت و معدن و تجارت بوده و در سانحه سقوط هواپیما نیز در حال برگشت از ماموریت بوده است.

به گزارش خبرآوران  پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمایی آسمان با ۶۶ مسافر و خدمه پروازی ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۲۹ بهمن سال ۹۶ تهران را به مقصد یاسوج ترک و در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.