به گزارش خبرآوران صبح امروز تعدادی از اهالی روستای سیاهمکان، دیلم و گناوه با بستن جاده مانع ورود کارکنان شرکت نفت گچساران به محل کار در تلمبه‌خانه گوره  شده‌اند. این اتفاق در حالی روی داده که جلسات متعددی توسط مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با دیگر مدیران با شورای تامین و نماینده بوشهر در […]

به گزارش خبرآوران صبح امروز تعدادی از اهالی روستای سیاهمکان، دیلم و گناوه با بستن جاده مانع ورود کارکنان شرکت نفت گچساران به محل کار در تلمبه‌خانه گوره  شده‌اند.

این اتفاق در حالی روی داده که جلسات متعددی توسط مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با دیگر مدیران با شورای تامین و نماینده بوشهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شده است.

گفته می‌شود تجمع امروز اهالی سیاهمکان، دیلم و گناوه به دلیل آنچه آنها بی‌عدالتی در جذب نیرو توسط نفت گچساران عنوان کرده‌اند، صورت گرفته پیشتر حجت‌الاسلام خدری طی سخنانی انتقادی خواستار اخراج چند نیروی تازه جذب شده در منطقه عملیاتی گوره شده بود، خدری قرار گرفتن مناطق عملیاتی نفت گچساران در استان بوشهر را توجیهی برای  واکنش به جذب نیرو در شرکت نفت گچساران می‌داند.
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس