به گزارش خبرآوران در پی انتشار سری یادداشت‌های از سوی غلامرضا پاکدل، مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در خصوص برخی جریانات و حواشی در نخستین دوره نمایندگی غلامرضا تاج‌گردون به عنوان نماینده گچساران و باشت در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در دوره مدیرعاملی پاکدل و انتشار یاداشت‌های از سوی وی […]

به گزارش خبرآوران در پی انتشار سری یادداشت‌های از سوی غلامرضا پاکدل، مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در خصوص برخی جریانات و حواشی در نخستین دوره نمایندگی غلامرضا تاج‌گردون به عنوان نماینده گچساران و باشت در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در دوره مدیرعاملی پاکدل و انتشار یاداشت‌های از سوی وی خطاب به تاج‌گردون، مطالبی به عنوان جوابیه از سوی بعضی افراد در رسانه‌ها منتشر گردید، امیر عباس فریدونی طی یادداشت زیر در مقام پاسخگویی به یادداشتی از سوی علی راستایان با عنوان «آقای پاکدل گچسارن فقط شرکت نفت نیست» برآمده که در زیر می‌خوانید:

بسمه الله الرحمن الرحیم
پاسخی به جوان گچسارانی:
آقای راستیان: کاش پیرامون مطالب آقای پاکدل جوابیه می نوشتید نه زاِئیده‌های ذهنتان!
جناب آقای راستیان
با سالم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، در خصوص یادداشت مورخ ۲۱ خرداد ۹۷ جنابعالی تحت عنوان “آقای پاکدل گچساران فقط شرکت نفت نیست.” به اطلاعتان میرساند: کافی بود اولین مرقومه آقای پاکدل بتاریخ ۲۲/۱۲/۹۶ که علت اقدام به نامه نگاری ایشان در آن مفصالا توضیح داده شده بود، را با دقت مطالعه می فرمودید که به صراحت اعلام کرده بودند به دلیل اینکه طی ۵ سال گذشته عملکرد خود و تیمشان از سوی آقای نماینده و هوادارنشان به ناحق زیر سؤال رفته است، بر آن شده‌اند تا ضمن دفاع از عملکرد خود و تیمشان، عملکرد بعد از خودشان را نقد نمایند و لذا ناگفته‌ها و نقدهایی زیادی دارند. پس اگر کمی دقت می‌فرمودید نیازی نبود دلیلی تحت عنوان “نمایندگی” بتراشید و پیرامون آن قلم فرسایی نمایید. به این ترتیب،بدون تردید با توجه به موارد عدیده در نفت باید منتظر نقدهای آتی پیرامون نفت باشید و به جای اینکه ترس از کاندیدا شدن آقای پاکدل داشته باشید و ملتمسانه بخواهید که به نقد و روشنگری ادامه ندهد، از آقای نماینده بخواهید که به شعور مردم احترام گذاشته و با پاسخ‌های مکتوب و منطقی به نقدها و سوالات، شفاف‌سازی نماید.
در خصوص اشاراتی که به حریم خصوصی و… نموده اید، به نکته مهمی که دقت نکرده اید این است که اینها اطلاعات شخصی خود آقای پاکدل هستند و ایشان نه در گوشی کسی و نه درحریم خصوصی کسی ورود نکرده اند.
در مورد نمایندگی و برنامه در زمینه‌های دیگر و اطمینان مردم، که ایشان تاکنون اعلام آمادگی ننموده‌اند. هر چند ازطرف بسیاری از اقشار به ایشان پیشنهاد شده و تحت فشار هستند. اگر بپذیرند قطعا در همه زمینه ها برنامه دارند.
مردم نیز ذاتا از دروغ و دوروئی بیزارند و صداقت و شفافیت آقای پاکدل در همین مکاتبات سبب شده است تا کسانی که ایشان را از نزدیک نمی‌شناختند، مجذوبشان گشته و به او تمایل پیدا کنند. مردم نماینده صادق و رو راست میخواهند
نه کسی که به مدیر مربوطه بگوید با انتصاب فلانی موافق نیستم ولی به فلانی و طائفه‌اش بگوید موافقم، بعد هم بخواهد رازش فاش نشود،چیزی که جنابعالی میخواهید(! متآسفانه، در همین حالت است که مسؤلان می‌شوند حاکم
و ظالم و مردم هم میشوند محکوم و مظلوم!! پس برادر خوبم: لطفا خلط مطلب نفرمایید و آگاه باشید، به بهانه نگه داشتن راز مردم، بساط فریب دادن آنها را فراهم نکنیم. القصه شما دعا کنید آقای پاکدل بپذیرند که کاندید شوند، ما با شناخت چهل ساله ای که از ایشان داریم شک نداریم که رازداری مردم، خصلت پسندیده و بارز ایشان بوده و قابل تضمین نیز هست.
امیر عباس فریدونی
۱۳۹۷/۳/۲۲

  • منبع خبر : خبرآوران