فرمانده انتظامی گچساران از قتل زن 60 ساله‌ای توسط فرزندش در اثر مصرف ماده مخدر شیشه خبر داد.

به گزارش خبرآوران به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ سید‌محمد موسوی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری از طریق پلیس ۱۱۰ گچساران مبنی بر قتل زنی ۶۰ ساله توسط فرد یا افرادی در یکی از محلات این شهرستان بلافاصله اکیپی از پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ در محل حضور یافتند.

وی افزود: مأموران در محل وقوع جنایت، جسد خانم ۶۰ ساله‌ای را که با ضربات چاقو از ناحیه شکم و قفسه سینه به قتل رسیده بود، مشاهده کردند و بلافاصله تحقیقات و اقدامات فنی برای دستگیری عامل یا عاملان وقوع این جنایت، در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: با بررسی صحنه وقوع قتل و انجام تحقیقات، ضمن هماهنگی با مقام قضایی، فرزند ۲۵ ساله مقتوله در کمتر از ۲۴ ساعت به عنوان مظنون به قتل دستگیر شد.

موسوی بیان کرد: در تحقیقات مقدماتی از متهم وی به صراحت به قتل مادر ۶۰ ساله خود اعتراف و علت و انگیزه خود را توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر شیشه بیان کرد.

وی در پایان با بیان چند توصیه از خانواده ها خواست؛ تا درباره اعتیاد و مواد اعتیاد‌آور اطلاعات کافی کسب نمایند و مهارت‌های تربیتی خود را افزایش تا بتوانند الگوی مناسبی برای فرزندان بوده، و هرگز خلاف گفته عمل نکنند و در ایجاد و یا حفظ روابط صمیمانه با فرزندان همواره اهتمام داشته باشند.