به گزارش خبرآوران، مسیح(معصومه) علی‌نژاد قمی متولد ۱۳۵۵ در شهر بابل، روزنامه‎نگاری را از سال ۱۳۷۸ با روزنامه همبستگی آغاز کرد او بعد از همبستگی مدتی با خبرگزاری ایلنا همکاری کرد و در روزنامه‎های شرق، بهار، وقایع اتفاقیه، هم‎میهن و اعتماد ملی نیز فعالیت داشته است. اقدام ‫‏مسیح علی نژاد‬ برای دزدی اسناد محرمانه مجلس […]

به گزارش خبرآوران، مسیح(معصومه) علی‌نژاد قمی متولد ۱۳۵۵ در شهر بابل، روزنامه‎نگاری را از سال ۱۳۷۸ با روزنامه همبستگی آغاز کرد او بعد از همبستگی مدتی با خبرگزاری ایلنا همکاری کرد و در روزنامه‎های شرق، بهار، وقایع اتفاقیه، هم‎میهن و اعتماد ملی نیز فعالیت داشته است.

اقدام ‫‏مسیح علی نژاد‬ برای دزدی اسناد محرمانه مجلس شورای اسلامی (دوره هفتم مجلس که باعث اخراجش از مجلس شد) هنگامی که خبرنگار ایلنا بود علی‌نژاد را طعمه خوبی برای سرویس جاسوسی انگلیس قرار داد تا از وی جاسوسی خوب تربیت کند، لذا از همان زمان بود که وی به دام MI۶ افتاد و الحق مورد مناسبی برای این سرویس جاسوسی برای فعالیت علیه ‫‏ایران‬ بود.

این طیف همچنین پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم و به‎ویژه در روزهای منتهی به ۱۸ تیر، از سوی رسانه‎های بدنام غربی (صدای آمریکا، رادیو فردا، بی‎بی‎سی، گویانیوز، روز نت، رادیو زمانه و…) به عرصه فعالیت فراخوانده شدند تا به تحریک بی‎هزینه برای آشوبگری بپردازند.“

علی‎نژاد سپس به‎ همراه عناصر افراطی و نفوذی مدعی اصلاح‎طلبی به آمریکا فرار کرد، و معرکه‎گیر تجمعات ۲۰-۳۰ نفره ضد انقلاب در شهرهای واشنگتن، نیویورک و بوستون شد. در این تجمعات عناصری نظیر محسن سازگارا، فاطمه حقیقت‎جو، علی افشاری، علی‎اکبر موسوی خوئینی، محمد تهوری، احمد باطبی، مسیح علی‎نژاد و… حضور پیدا می‎کنند و ضمن معرکه‎گیری تلاش می‎کنند تا خود را نزد طرف آمریکایی، فعال و به درد بخور! نشان دهند.

این طیف همچنین پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم و به‎ویژه در روزهای منتهی به ۱۸ تیر، از سوی رسانه‎های بدنام غربی (صدای آمریکا، رادیو فردا، بی‎بی‎سی، گویانیوز، روز نت، رادیو زمانه و…) به عرصه فعالیت فراخوانده شدند تا به تحریک بی‎هزینه برای آشوبگری بپردازند. این خبرنگار فراری نشریات زنجیره‎ای اصلاح‎طلب، اکنون در لندن اقامت دارد و با سایت جرس و …. همکاری می‎کند.

شروع انحرافات جنسی مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد با کامبیز فروهر دوست پسرش در نشستی که در وزارت امورخارجه آمریکا برگزار شد آشنا شدند. الن ایر هم در این نشست حضور داشت. دوستانشان حسن سربخشیان و پروانه فروهر، احمد باطبی و فریبا داوودی مهاجر همان جا یک پارتی می گیرند برای این آشنایی که عکس هایش در صفحه حسن سربخشیان هست. آنجا دوستانش مرتب می گویند که به انگلیس برنگرد همینجا ازدواج کن و مسیح می نویسد حالا که از شر قراردادهای رایج خلاص شدم شما ایرانی بازی در می آورید و گیر می دهید. ازدواج چهارچوبی است که عشق را ویران می کند ما می خواهیم عاشق بمانیم نه زن و شوهر.

وی که هم اکنون از اطلاق کلمه فاحشه برآشفته است خود شخصا به شرع مقدس اسلام و ازدواج شرعی اعتراض می نماید و آن را چارچوبی می داند که ویران کننده عشق دوست پسر و دوست دختری می باشد!

” علی نژاد در بهمن ۱۳۹۲ در دفاع از اقدام زشت سریع القلم که خود را مشاور روحانی می داند و در کنفرانس داووس کروات زده بود که با اعتراضات گسترده داخل کشور مواجه شده بود بر آمده است و به حجاب بانوان مومن ایرانی توهین می نماید و مدعی می شود که آنان از روی اجبار حجاب دارند! “

عکسی از مسیح علی نژاد و دوست پسرش کامبیز فروهر و مطلبی که مسیح در مورد بوسیدن دوست پسرش نوشته است

مخالفت علنی با حجاب

علی نژاد در بهمن ۱۳۹۲ در دفاع از اقدام زشت سریع القلم که خود را مشاور روحانی می داند و در کنفرانس داووس کروات زده بود که با اعتراضات گسترده داخل کشور نیز مواجه شده بود بر آمده است و به حجاب بانوان مومن ایرانی توهین می نماید و مدعی می شود که آنان از روی اجبار حجاب دارند! وی در اینباره می گوید: ” این دغدغه بزرگی است که هنوز در کشور ما خیلی ها یاد نگرفته اند یکی را به خاطر حق انتخاب پوشش، گزینش نکنند، انکار نکنند، خوار نکنند… به افتخار همه زنانی که پوشش اجباری را این همه سال تحمل کردند و هی پشت سر هم شنیدند حالا همه مشکلات حل شده مانده همین که شما روسری از سرت برداری…”

علی نژاد همچنین در مهر ماه ۱۳۹۰ در صفحه فیس بوک خود با انتشار کامنت توهین آمیزی نسبت به گزارش “زنانی که تنها به فکر ارضای شخصی خود هستند”  که در یکی از سایت های ایرانی منتشر شده بود، به کشف حجاب زنان فراری از ایران در رسانه های استعمار واکنش نشان داد و نوشت : این لینک را برای زنگ تفریح می گذارم اینجا بخوانید تا خستگی هایتان برطرف شود که چه بیماران و بیکارانی داریم در نظام مقدسِ جمهوری اسلامی با دو تار موی زن کن فیکون می شوند…

” علی نژاد تا کی می خواهد همچون کبک سر بر زیر برف نماید و بگوید من پاک و طاهر هستم! آزادی یواشکی و برهنگی و عکس لختی گرفتن و در فیس بوک گذاشتن چه سنحیتی با اعتراضات وی و قصد شکایت از کسی که به وی لقب فاحشه داده است دارد! “


افتخار مسیح علینژاد به رابطه نامشروع با دوست پسرش

به چه کسی فاحشه می گویند

فاحشه به گفتار یا کردار زشت و ناپسند می‌گویند.

بنا بر این گزارش اگر کسی به ازدواج به دید یک پابند نگاه کند و اعتقاد نداشتن به آن را خلاصی از شر یک قرارداد بداند یا منکر حجاب گردد که به حکم همه فقهای عظام منکر حجاب مرتدد است و یا کسی که مردم را به آزادی یواشکی و برهنگی دعوت کند و برای ترویج برهنگی تشکیل کمپین بدهد، برای اینکارهای وی چه اسمی می توان گذاشت؟ بهتر است خود علی نژاد در این خصوص اظهار نظر کند! هر چند که گفته است من به فاحشه گری ام افتخار می کنم!

مسیح علی نژاد تا کی می خواهد همچون کبک سر بر زیر برف نماید و بگوید من پاک و طاهر هستم! آزادی یواشکی و برهنگی و عکس لختی گرفتن و در فیس بوک گذاشتن، ارتباط با یک معشوق بدون رعایت موازین شرعی که خود نیز مدعی آن است چه سنحیتی با اعتراضات وی و قصد شکایت از کسی که به او لقب فاحشه داده است دارد!

از فاحشه گری سیاسی تا فاحشه گری اعتقادی و جنسی

کار فاحشه گری مسیح علی نژاد و سایر فتنه گران امثال وی از آن زمانی که در مقابل سیل خروشان ملت ایستادند و کشور و ملت خود را به راحتی و به اتهامهای واهی و دروغین و یا بخاطر خوش گذرانی بی دردسر همراه با درآمد کلان مالی! در خارج از کشور، فروختند آغاز شد و کم کم به سایر عرصه ها نیز سوق پیدا کرد! فاحشه گری سیاسی این جماعت خودفروش کمتر از فاحشه گری جنسی نیست که سالهاست به آن تن داده اند و به روی مبارکشان هم نمی آورند!!

ابه گزارش خبرآوران، این روزها با سیری به دنیای مجازی به ویژه اینستاگرام شاهد فعالیت‌های ضد فرهنگی مسیح علی‌نژاد در عرصه تخریب باورها و اعتقادات دینی ایرانیان به ویژه جامعه زنان ایرانی هستیم، ایجاد کمپین چهارشنبه‌های سفید با هدف کشف حجاب و ترویج فرهنگی برهنگی در جامعه اسلامی از مهم‌ترین اقدامات علی‌نژاد علیه اعتقادات، باورها و نمادهای دینی و مذهبی انقلاب اسلامی ایران است.
اقدامات و فعالیت‌های مسیح علی‌نژاد موازی با دیگر مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای تضعیف و براندازی نظام از راه ضربه زدن به باورهای دینی و مذهبی شکل گرفته است.فرهنگ نیوز
خبرآوران/در این مطلب به بررسی برخی فعالیت‌های این عروسک آمریکایی ایرانی‌اصل می‌پردازیم:
استفاده علی‌نژاد از فضای مجازی به ویژه اینستاگرام با شگردهای زیادی انجام می‌شود با کمی دقت و بررسی می‌توان به رفتار یکسان و واحد همه دختران و زنانی که کشف حجاب کرده و با ماموران امر به معروف و نهی از منکر مواجه می‌شوند اشاره کرد.
پرخاشگری و جریان‌سازی با استفاده از صدای بلند و اعتراض و تحت تاثیر قرار دادن مردم اطراف و بلافاصله فیلم‌برداری از صحنه مورد نظر برای ارسال در صحفه اینستاگرام یکی از روش‌های مرسوم دوستان معدود علی‌نژاد در ایران است.
در بسیاری از کلیپ‌ها نیز این افراد با کشف حجاب سعی در تهییج و تحریک مردم مخالف با کشف حجاب داشته و بعد از تذکرات مردمی اقدام به فیلم‌برداری کرده و نکته جالب این موضوع این است که آنها طی اقدامی کاملا تعریف شده مردم عادی و تذکر دهندگان را بسیجی و نیروی نظام معرفی می‌کنند تا از این طریق دخالت بسیج را در انظار مردم برجسته کرده و با این روش به تخریب بسیج و نیروهای بسیجی دست بزنند.
ترس از اعتراضات گسترده مردمی به خوبی در رفتار و اقدامات دوستان معدود مسیح علی‌نژاد در ایران کاملا مشخص است برداشتن شال و روسری در فضاهای خلوت و بعضا جاده‌ها و فضاهای بیرون شهر و انتشار ان در حالی که چهره افراد مشخص نیست نشان از ترس این افراد از واکنش‌های خودجوش مردمی بوده به همین دلیل فیلم‌برداری‌ها بعضا در فضاهای بسیار خلوت صورت می‌گیرد.
استفاده از شمارهای فیک برای ایجاد اینستاگرام و مدیریت آن توسط عوامل مسیح علی‌نژاد به نام مردم ایران کاملا مشخص بوده و توهین و تهمت همراه با فحاشی‌های گسترده به مسئوولان نظام و اعتقادات دینی و مذهبی تلاشی در عادی‌سازی این اعمال شنیع دارد.

سایت مشرق نیز در این خصوص اقدام به تحلیل یکی ازپست‌های پیج علی‌نزاد کرده است:

پرخاشگری نقطه مشترک تمام فیلم‌هایی است که مسیح علی‌نژاد درباره وضعیت زنان ایرانی منتشر می‌کند. اخیرا نیز او فیلمی را در اینستاگرام خود از مواجهه دو خانم در مترو تهران منتشر کرد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت بخصوص از سمت حاضران در محل درگیری.

روایت یکی از حاضران در ایستگاه مترو دروازه دولت را هنگام بروز این درگیری و نحوه بازنمایی دروغ آن توسط علی‌نژاد را در ادامه میبینید.

اصل ماجرا:

یک کاربر اینستاگرام در صفحه خود نوشت:

ما حدود ساعت۱۱:۲۵دقیقه داشتیم سوار مترو دروازه دولت میشدیم،تو همین اوضاع که خطوط رو نگاه میکردیم صدای داد و بیدار بلند شد،رفتیم طرف صدا،دیدیم دختر خانومی داره فریاد میزنه: شما مگه پدر مادر منید،به شما چه من چه شکلی میخوام باشم،و با تندی نشست روی صندلی،خانوم محجبه آروم اومد طرفش،

من و پدرم رسیدیم، خانوم محجبه رو کنار کشیدیم و گفتیم خانوم چیشده،اون هم گفت من فقط بهش گفتم خانوم پوششت رو #لطفا رعایت کن،ولی اون سرم فریاد کشید و بهم سیلی زد(صورتش سرخ شده بود)؛(در واقع ما که چادری بودیم و پدرم، بجای طرفداری و پا دادن به اتفاق، خانوم محجبه رو کنار کشیدیم و سعی کردیم صحبتی اصلا نشه و حتی ذکر کردیم اینها دنبال جریان سازی هستن نباید توجهی کرد!)

توهمین اوضاع پلیس مترو (که توی همه متروها هستن و حتی یه دفتر کوچیک‌هم دارن) سر رسیدن،با آرامش پرسیدن چیشده،و باز دختر با صدای بلند شروع کرد داد زدن و گریه کردن! و پلیس خیلی با لطافت گفت با من چند لحظه همراه باشید!

و خانوم محجبه و دوتا دخترش انقدر ترسیده بودن که تا مدتی این تعجب و برخورد قبیحانه توی صورتشون مشخص بود!

و اما روایت دروغ ماجرا:

و اما داستان فیلم های پیج #معصومه علی‌نژاد یا همان #مسیح!!!!

کپشن پست این ویدئویی که من،وپدرم،دختر داییم حضور داشتیم و در کل ماجرا شاهد بودیم؛ قسمت هایی از کپشن پست اون: پلیس های گشت ارشاد،که مزاحم دختر شده اند،به او تیکه انداخته اند که جامعه را به کثافط میکشی،در ضمن اون سه زن خودشان زا مأمور معرفی میکردند!!!! هرچند به قول خودشان آتش به اختیار اند!

یعنی میشه نتیجه گرفت تمام این فیلم ها با داستان سازی قبلی شکل میگیره،کپشن ها ساخته ذهن خود گرداننده پیجِ،و درواقع به قول خودشان #دوربینشان سلاحشان نیست،بلکه #دروغ ها،سلاح احمق کردن یک عده ای بیش نیست:)