به گزارش خبرآوران، سید لطف‌الله فروزان صبح امروز در مراسم تکریم عملکردش را راضی‌کننده عنوان کرده و گفت که  تلاش کردم که مدیری ضابطه‌مند در کارم باشم نه رابطه‌مدار. مدیر سابق آموزش و پرورش دهدشت افزود که مفتخرم  از اینکه به یک جریان سیاسی منتسب هستم، مفتخرم جریانی که شیوه کار خود را قبول دارد […]

به گزارش خبرآوران، سید لطف‌الله فروزان صبح امروز در مراسم تکریم عملکردش را راضی‌کننده عنوان کرده و گفت که  تلاش کردم که مدیری ضابطه‌مند در کارم باشم نه رابطه‌مدار.

مدیر سابق آموزش و پرورش دهدشت افزود که مفتخرم  از اینکه به یک جریان سیاسی منتسب هستم، مفتخرم جریانی که شیوه کار خود را قبول دارد و خرسندم به خاطر اینکه در چهارچوب مدیریتی عمل کردم.

فروزان یادآور شد که از مدیر توانمندی چون گنجی‌پور ۸ سال تجربه کسب کردم، از روز نخست تا‌کنون با قدرت و انرژی کار کردم و هیچ‌گاه نیز احساس خستگی به خود راه ندادم.

وی این را هم گفت که هیچ‌گاه در دوران مدیریت ۴ ساله خود اهل گلایه نبودم و به عنوان یک معلم در هر جایگاهی که باشم با عشق کار می‌کنم.

فروزان گفت که تغییر و تحول در همه دستگاه‌ها امری پذیرفتنی و طبیعی  است و من ۴ سال به عنوان مدیر آموزش و پرورش تجارب ارزنده‌ای از همکاری و تعامل فرهنگیان کسب کردم.

مدیر سابق آموزش و پرورش دهدشت افزود که سبکبال و آسوده خاطر منصب دشوار آموزش و پرورش را به همکار، دوست و همفکر سیاسی‌ام پورک‌پور واگذار می‌نمایم و در صورت لزوم با تمام وجود تجربیات کاری خود را در اختیار این عزیز بزرگوار قرار می‌دهم.

فروزان در پایان ضمن تقدیر از انتقادهای حوزه رسانه و همکاری همه پرسنل مجموعه آموزش و پرورش، شورای اداری و تأمین، نصایح دلسوزانه امام جمعه و دیگر بزرگان بیان کرد: اگر این مدت کاری انجام شد وظیفه بود و اگر قصوری داشتم امیدوارم به بزرگواری خود بر من ببخشید.