به گزارش خبرآوران، صبح امروز و به مناسبت هفته قوه قضائیه نشست مسؤولان قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با خبرنگاران با حضور حجت‌الاسلام مزارعی رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. مزارعی در این نشست با اشاره به اهمیت امنیت اجتماعی در جمعه و سرقت‌های اخیر در گچساران و یاسوج گفت که دستگاه قضائیی این […]

به گزارش خبرآوران، صبح امروز و به مناسبت هفته قوه قضائیه نشست مسؤولان قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با خبرنگاران با حضور حجت‌الاسلام مزارعی رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

مزارعی در این نشست با اشاره به اهمیت امنیت اجتماعی در جمعه و سرقت‌های اخیر در گچساران و یاسوج گفت که دستگاه قضائیی این ناامنی و سرقت‌ها را بر نمی‌تابد که امنیت و آرامش مردم دستخوش عده‌ای از سارقان شود.

وی تصریح کرد که ما رحمی به کسی که سرقت کرده یا راه را برای سرقت بسته است، نمی‌کنیم به مردم اطلاع‌رسانی کنید که مردم نباید احساس ناامنی داشته باشند.

رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد که اگر اقتضا کند روزی مجموعه دستگاه قضایی به عنوان سربازان خط مقدم ورود کنند، ما این کار را خواهیم کرد.

مزارعی با اشاره به استخدام‌های فله‌ای در کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: پیگیر این موضوع هستیم و چندین مدیر هم در این خصوص تحت تعقیب هستند.

مزارعی با اشاره به این که سارقان طلافروشی در یاسوج به صورت کاملا پوشیده و با لباس مبدل وارد طلافروشی شده بودند گفت: رد پایی هم از خود به جا نگذاشتند اما با تلاش وافر سربازان گمنام امام زمان و همچنین تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی و پی‌گیری دادستان استان عاقبت به دام افتادند که در کمترین زمان ممکن به سزای خود خواهند رسید.