به گزارش خبرآوران در پی انتشار  سری یادداشت‌های غلامرضا پاکدل، مدیرعامل اسبق نفت و گاز گچساران در انتقاد از برخی عملکردهای غلامرضا تاج‌گردون افراد مختلفی در مقام دفاع از تاج‌گردون اقدام به انتشار جوابیه‌های دادند که طی روزهای اخیر مطلبی با عنوان اصولگرای تاج‌گردونی نیز علیه پاکدل منتشر شده است، یکی از مخاطبان این پایگاه خبری […]

به گزارش خبرآوران در پی انتشار  سری یادداشت‌های غلامرضا پاکدل، مدیرعامل اسبق نفت و گاز گچساران در انتقاد از برخی عملکردهای غلامرضا تاج‌گردون افراد مختلفی در مقام دفاع از تاج‌گردون اقدام به انتشار جوابیه‌های دادند که طی روزهای اخیر مطلبی با عنوان اصولگرای تاج‌گردونی نیز علیه پاکدل منتشر شده است، یکی از مخاطبان این پایگاه خبری واکنشی به این مطلب نشان داده که در زیر می‌خوانید:

پاسخی به آقای معترف به دورویی، اصولگرای تاجگردونی!!!! هر چند خودتان را معرفی نکرده اید ولی پس از بررسی کوتاهی شما را شناختم ( آقای پ . ع )که هر سه ماه با یکی هستید و فقط بستگی به این داره که کی لقمه چربتری عایدتان کند و در جریانم که دو ماه پیش مرتب به پاکدل زنگ میزدید و از ایشان تعریف و تمجید و از نماینده بدگویی میکردید و از پاکدل تقاضای کمک و باج کردید. به همین دلیل مردد بودم که اصلا ارزش پاسخ دادن داری یا نه، ولی به هر صورت: برادر عزیز، تمامی نوشته ها، نقدها و اظهار نظرهای آقای پاکدل در فضای مجازی و اتفاقا” به منظور امکان قضاوت و پاسخگویی در کانال تلگرامی تحت عنوان ” نقدها و مستندات ” موجود است و جالب این است که بر خلاف گفته های شما تماما” جدی، مستند و قابل دفاع بوده و اتفاقا” نماینده محترم و هوادارانش را به کرات به اخلاق دعوت کرده است. ( در تمام نوشته ها و سخنرانی های مریدتان یک مورد مانند یکی از مرقومه های پاکدل مثلا” ‘سیاست بدون خشونت’ بیاورید). نمیدانم از چه اینگونه بر آشفته اید! نکند بخاطر کامنت کاملا” صحیحی است که مریدتان هم در یک حرکت کاملا” عصبی و غیر اخلاقی، دسترسی آقای پاکدل را مسدود کرد!! بروید بقیه کامنتها را بخوانید تا متوجه شوید همه مردم به تنگ آمده اند، بجز امثال شمایی که دیگر هویت و فامیلتان هم یادتان رفته و خود را آقای تاجگردونی! معرفی می کنید. راستی وقتی دیگران را کوتوله های سیاسی و…..می نامید استهزا نیست؟ راستی تبیض، بی عدالتی، رانت، پارتی بازی، خشونت، چاقوکشی، حق خوری و..‌‌. عمل به دین مبین اسلام است؟ برادر من شماها و مریدتان اگر لالایی بلدید چطور خوابتان نمی برد؟ شما که ذره ای از اخلاق مداری در رفتار و کردارتان نیست! همین مرقومه تان راببینید، هشتاد درصد آن توهین، بغض، کینه و نفرت است. اگر کاندیداتوری نیت شوم است که از اول انقلاب تا کنون در سر مریدانتان و اسلاف و اخلاف آنهاست. البته حق دارید اینقدر ناراحت باشید و حقایق را وارونه جلوه دهید، چون بدرستی دریافته ایدکه نوشته های پاکدل فضای مجازی را مملو از شفافیت و مستندات نموده و جلو یکه تازی و شعارهای پوچ مریدتان را گرفته و دستش را رو کرده است. در نهایت هم توصیه میکنم با خود پماد سوختگی همراه داشته باشید چون وحدتی که اینهمه از آن هراسانید و بر اساس آموزه های دینیتان! سعی در عدم شکل گیری آن دارید، در حال تحقق است. برای ما اصل وحدت مهم است و مهم نیست اجماع روی کدام برادر عزیز صورت گیرد، ولی آنچه مسلم است چنانچه روی آقای پاکدل صورت گیرد باعث ناراحتی بیشتر شماها و مریدتان خواهد بود چون واقفید که چگونه ایشان را در هم خواهد کوبید و بت ساختگیش را فرو خواهد ریخت و با چه اقبال بی نظیری از سوی مردم و خصوصا جوانان روبرو خواهد شد..

ولی حاصل نژاد

  • نویسنده : ولی حاصل‌نژاد
  • منبع خبر : خبرآوران