به گزارش خبرآوران پس از مطرح شدن وجود برخی اختلافات میان حجت‌الاسلام سید امین‌الله حجازی امام جمعه گچساران و امیرحسین نوروزی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران و برگزار نشدن جلسات شورای فرهنگ این شهرستان در جلسه شورای فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد گمانه‌های زیادی در این خصوص در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر […]

به گزارش خبرآوران پس از مطرح شدن وجود برخی اختلافات میان حجت‌الاسلام سید امین‌الله حجازی امام جمعه گچساران و امیرحسین نوروزی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران و برگزار نشدن جلسات شورای فرهنگ این شهرستان در جلسه شورای فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد گمانه‌های زیادی در این خصوص در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شد.

رضا دهبانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سئوال خبرنگار خبرآوران که پرسیده بود، اختلاف اصلی امام جمعه گچساران برای عدم برگزاری جلسات شورای فرهنگ این شهرستان با رئیس فرهنگ و ارشاد چیست، گفت که به نظر می‌رسد برخی اختلاف سلیقه‌ها در این میان وجود داشته باشد اگر چه نوروزی رئیس فرهنگ و ارشاد گچساران گفته ۷ ماه قبل از انتصاب من نیز این جلسات برگزار نشده است.

دهبانی‌پور اما افزود: البته من از دلیل اصلی این موضوع اطلاع دقیقی ندارم و باید در این خصوص از خود امام جمعه و نوروزی کسب اطلاع کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به عدم برگزاری جلسات شورای فرهنگ گچساران اشاره کرد و گفت که چه اختلاف باشد و چه نباشد این جلسات باید برگزار شود.

دهبانی‌پور به خبرآوران گفت که تقاضای شورای فرهنگ عمومی استان این است که هرچه زودتر جلسات شورای فرهنگ عمومی گچساران برگزار شود.

حجازی امام جمعه گچساران نیز طی تماسی تلفنی به خبرآوران گفت که در حال حاضر تهران هستم و برای گفت‌و‌گو با رسانه‌ها حضوری پاسخگوی سئوالات خواهم بود.