تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ 14 ربيع أول 1443 Wednesday, 20 October , 2021
1
پاکدل:

تاج‌گردون نقد و نتیجه‌گیری مرا تایید کرد

  • کد خبر : 20751
  • ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰:۴۳
تاج‌گردون نقد و نتیجه‌گیری مرا تایید کرد

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در تازه‌ترین یادداشت خود با اشاره به مصاحبه اخیر تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در مجلس در خصوص عملکرد ۶ ساله‌اش با سیمای مرکز دنا نوشته است: بسمه تعالی اهالی محترم رسانه و مردم شریف گچساران و باشت و حومه باسلام، بعد از ناگفته […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در تازه‌ترین یادداشت خود با اشاره به مصاحبه اخیر تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در مجلس در خصوص عملکرد ۶ ساله‌اش با سیمای مرکز دنا نوشته است:

بسمه تعالی

اهالی محترم رسانه و مردم شریف گچساران و باشت و حومه

باسلام، بعد از ناگفته و نقد اینجانب در خصوص پروژه ها و طرحهای عمرانی که به نوشته یکی از رسانه ها، به چالش کشیدنِ نقطه قوت آقای تاحگردون بود، ایشان فرمانداران، مدیران و روسای ادارات شهرستانهای گچساران و باشت را بسیج نمودند تا عملکرد شش سال و نیم را به دقت جمع آوری و در اختیار ایشان قرار دهند تا در بصورت مصاحبه به اینجانب پاسخ مستند بدهند. هر چند مشخص بود که مصاحبه ایشان،نقد و نتیجه گیری بنده را تایید کرد ولی با توجه به سوال برخی از مخاطبان موارد زیر را به استحضار میرساند:

 ۱- آقای تاجگردون هیچ طرح و پروژه ای بیشتر از آنچه اینجانب برای دوره ایشان عنوان کرده بودم، عنوان ننمود. حتی اینجانب پروژه های بیشتری را نام برده بودم که دلیل بر رعایت انصاف از سوی اینجانب است.                  ۲- ایشان بدرستی دریافته و پذیرفته بودند که همانگونه که اینجانب عرض کرده بودم، طرحها و پروژه های شش سال و نیم قبل از ایشان دهها برابر دوره ایشان بوده است، لذا از ذکر پروژه های قبلی و انجام مقایسه خودداری نمود.

  ۳-بدلیل شفافیت انجام شده، دیگر نتوانستند مانند گذشته، کارهای مهم قبلی از قبیل فرودگاه، زیرگذر، بیمارستان بی بی حکیمه، آبیاری دشت لیشتر و سایر طرحها و پروژه ها را به نام خود مصادره نمایند و یا زحمات قبلی ها را نادیده بگیرند.

۴- هر چند در سایر بخشهای مصاحبه همچنان کلی گویی و فرافکنی نمودند، ولی لااقل در بخش  طرحها و پروژه های عمرانی، مجبور به پاسخگویی مستند و با عدد ورقم شدند.

 خلاصه اینکه، ایشان در اصل، نقد و نتیجه گیری اینجانب را تایید نمودند. بنابراین می توان گفت تا کنون پنج نقد وناگفته اینجانب علاوه براینکه مورد توجه و تایید رسانه ها و مردم فهیم واقع گردیده است، به نوعی مورد تایید رقیب نیز واقع شده اند ( چون در ردِ آنها هیچ پاسخ مستندی نداده اند ). هر چند این روزها با گزارشاتی پیرامون مبالغ طرحها و پروژه ها آنها را شرح و بسط می دهند تا مقداری از فشار روانی بر خودشان و نماینده محترم کم کرده و افکار عمومی را کمی در خصوص عملکرد عمرانی آقای تاجگردون ترمیم نمایند، ولی بدون تردید بی فایده است، زیرا آن نقدِ دقیق و منصفانه، در اختیار مردم و رسانه ها بوده و هیچ خدشه ای بر آن وارد نبوده و نیست.

  غلامرضا پاکدل

    ۷ مرداد ۹۷

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=20751

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 10در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۹
  1. برو نقد سوم پاکدل در خصوص مقایسه کارهای عمرانی را بخون تا متوجه بشی تاجگردون در مقایسه با قبلیا کاری نکرده. بابا خودش قبول کرده شماها هنوز کوتاه نمیاین

  2. خان ایبخشه خان علی خان نیبخشه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.