به گزارش خبرآوران صبح امروز جمع زیادی از معترضان به نتایج استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به این محل رفته و به نتایج و آنچه آنها بی‌عدالتی و پارتی‌بازی در استخدامی آزمون دانشگاه علوم پزشکی عنوان کردند، اعتراض کردند. بسیاری از معترضان در گفت‌و‌گو با خبرآوران به شدت به نحوه برگزاری مصاحبه و گزینش این آزمون معترض هستند […]

به گزارش خبرآوران صبح امروز جمع زیادی از معترضان به نتایج استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به این محل رفته و به نتایج و آنچه آنها بی‌عدالتی و پارتی‌بازی در استخدامی آزمون دانشگاه علوم پزشکی عنوان کردند، اعتراض کردند.

بسیاری از معترضان در گفت‌و‌گو با خبرآوران به شدت به نحوه برگزاری مصاحبه و گزینش این آزمون معترض هستند و اظهاراتی عجیب و قابل پیگیری را مطرح کرده‌اند.

یکی از معترضان به ما گفته که من یکی از افرادی هستم که در آزمون کتبی موفق به کسب رتبه نخست شده‌ام اما متاسفانه در آزمون خنده‌دار و عجیب و غریب رد شده‌ام‌.
آپلود عکس

وی گفت خیلی جالب است که مصاحبه بیشتر از یک دقیقه طول نکشید و طی این مدت زمان بسیار کم تنها چند سوال آن هم نام و فامیل، نام پدر و مادر و اینکه آیا تمایل به ازدواج داری یا نه از من پرسیده شد.
آپلود عکس
این معترض افزود: به نظر شما آیا این مصاحبه ظاهری و فرمالیته نبوده اگر این روش مصاحبه را بپذیریم من که به تمامی سئوالات پاسخ دادم و نفر نخست آزمون کتبی هم بودم چرا استخدام نشدم.

معترض دیگری به خبرآوران گفت که من نیز به این نحوه مصاحبه که مشخص بود به نوعی رفع تکلیفی برای جذب نیروهای سفارش شده است، معترضم.

وی تاکید کرد: به جز نام و نام خانوادگی، نام پدر و سوالی مبنی بر تمایل ازدواج هیچ سوال دینی، مذهبی یا تخصصی از من پرسیده نشد و مصاحبه زمان بسیار کمی داست.
آپلود عکس
دیگر معترض استخدامی دانشگاه علوم پزشکی به ما گفت: تاکی باید ظلم و بی‌عدالتی را تحمل کنیم.

وی بسیار متاثر و ناراحت بود گفت چرا باید طوری برخورد شود که حتی ایمان و اعتقادات ما خدشه‌دار شود من دیگر به هیچ چیز و کسی اعتقاد ندارم چطور ممکن است این همه ظلم و بی‌عدالتی باشد و کسی پاسخگو نباشد من چند مدتی است که حتی نمازم را ترک کرده‌ام دیگر اعتقادی به عدالت و حق ندارم.

به گزارش خبرآوران نخستین آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج طی سال گذشته برگزار شد که با توجه به اعتراضات گسترده و حواشی پیش‌آمده باطل اعلام شد تا دومین آزمون در اردیبهشت‌ماه امسال مجددا برگزار شود؛ دومین آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی نیز با حواشی زیادی از جمله اعتراض گسترده در اعلام نتایج روبرو شده است.