به گزارش خبرآوران کربلایی احمد عشایریان یکی از مداحان خوش‌صدا و مطرح گچساران است که علاوه بر مداحی اهل بیت(ع) از چهره‌های سرشناش تعزیه گچساران به شمار می‌رود. عشایریان در تمامی تعزیه علی‌رغم ارادت ویژه به اباعبدالله حسین(ع) بهوایفای نقش‌های منفی واقعه کربلا از جمله شمر پرداخته زیرا براین باور است که ایفای مطلوب نقش شمر می‌تواند […]

به گزارش خبرآوران کربلایی احمد عشایریان یکی از مداحان خوش‌صدا و مطرح گچساران است که علاوه بر مداحی اهل بیت(ع) از چهره‌های سرشناش تعزیه گچساران به شمار می‌رود.

عشایریان در تمامی تعزیه علی‌رغم ارادت ویژه به اباعبدالله حسین(ع) بهوایفای نقش‌های منفی واقعه کربلا از جمله شمر پرداخته زیرا براین باور است که ایفای مطلوب نقش شمر می‌تواند چهره کریه و ملعون را هر چه بهتر به مردم معرفی کند.

نوای دلنشین و زیبای الغوث الغوث کربلایی عشایریان هرساله در شب‌های احیای گچساران حال و هوایی خاص به دعای روح‌بخش جوشن کبیر می‌دهد.

این مداح اهل بیت(ع) در گفت‌وگوی کوتاه با خبرآوران گفت: بزرگترین افتخار همه زندگی من خادمی اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت ابوالفضل عباس(ع) است و اینکه هر سال با پای به کربلا و نجف مشرف می‌شوم.

کربلایی عشایریان افزود: افتخار می‌کنم هر سال در روز اربعین به همراه دیگر دوستان از جمله کربلایی رسول مرادی و کربلایی حاج مازیار قشقایی کاروان پیاده‌روی زائران کربلا را برعهده داریم.

وی افزود: دختر کوچک من زهرا نیز چندسالی است که به دلیل حب به اهل بیت(ع) به ویژه حضرت رقیه(س) نقش آن حضرت را در تعزیه‌ها بازی می‌کند.

در تصاویر زیر کربلایی احمد عشایریان و دیگر بازیگران تعزیه با پوشش و لباس‌های قاتلان امام حسین(ع) و یارانش بر قبور مطهر شهدای گمنام گچساران رفته و با آرمان‌های آنها بیعتی مجدد کردند.

آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس