فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو و کشف شش فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرآوران به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ “جهان دیماز ” اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان کهگیلویه و روستا های همجوار، شناسایی سارق […]

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو و کشف شش فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرآوران به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ “جهان دیماز ” اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان کهگیلویه و روستا های همجوار، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۲ این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و تخصصی موفق شدند، یک سارق را شناسایی و دستگیر کنند که متهم در بازجویی های پلیس به شش فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.

دیماز با اشاره به این که متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل و روانه زندان شد خاطرنشان کرد: پیشگیری و مقابله با سرقت از الویت های اصلی و همیشگی کار پلیس بوده و در این راستا تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا امنیت واقعی را در جامعه حاکم کنیم.