به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی روز گذشته بر اثر عارضه مغزی تحت عمل جراحی موفقیت‌آمیز تیم پزشکی قرار گرفت که در پی آن پیام‌های مختلفی از طرف چهره‌های سیاسی گچساران از دو طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا که همه آرزوی سلامت کامل برای نماینده داشتند، منتشر شد. غلامرضا پاکدل مدیرعامل […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی روز گذشته بر اثر عارضه مغزی تحت عمل جراحی موفقیت‌آمیز تیم پزشکی قرار گرفت که در پی آن پیام‌های مختلفی از طرف چهره‌های سیاسی گچساران از دو طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا که همه آرزوی سلامت کامل برای نماینده داشتند، منتشر شد.

غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران که از منتقدان اصلی نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای است نیز همانند دیگر شخصیت‌های مطرح پیامی در پیج اینستاگرامی خود با مضمون آرزوی سلامتی برای نماینده منتشر کرد که این پیام با واکنش عجیب کانال و سایت حامی تاج‌گردون مواجه شد.

غلامرضا پاکدل در این پیام ضمن دعای سلامتی برای نماینده اشاره‌ای به مضمون حدیث معروف رسول اکرم(ص) کرده بود که می‌فرماید: حاسبوا انفسکم قبل ان تحاسبوا و نوشته بود که بس از بهبودی فرصتی است تا گذشته را بررسی و آینده بیشتر در مسیر خدمت و عدالت قرار گیریم. برکسی پوشیده نیست که پیامهای تمامی کسانی که اسم برده شده بود به نوعی سیاسی بود ولی سایت مذکور پیام پاکدل را سیاسی و آن را کنایه و توهین‌آمیز خوانده و با دعوت پاکدل به فراگیری اخلاق، در واقع به ایشان توهین کرده است حال سوال اینجاست که اولا اینکه با کسی که دعای سلامتی نموده و در کنار آن امر به معروفی هم کرده باشد، به جای تشکر اینگونه برخورد کنیم، عین بداخلاقی و بی اخلاقی نیست؟ ثانیاً آیا دوستان این رسانه میدانند که پاکدل هنوز از سوی تاجگردون مسدود( بلاک ) می باشد؟ که بداخلاقی از نوع سیاسی و بچه گانه آن است ولی پاکدل بی‌تفاوت نسبت به این موضوع مانند سایرین برایشان دعای سلامتی کرده است. ثالثاً هم دعای سلامتی شفاف است و هم نکته امر به معروف. پس نه کنایه ای شده و نه توهینی و کسی که نیاز به فراگیری اخلاق دارد قطعاً  پاکدل نیست بلکه کسانی هستند که الفبای اخلاق را نمی‌دانند.

آپلود عکس