سیدناصر حسینی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرآوران با اظهار تاسف از پاره کردن و جمع‌آوری بنر موکب طریق‌الکربلای امام حسین(ع) توسط شهرداری دوگنبدان افزود: امروز ما هرآنچه از اقتدار و پیشرفت در ایران اسلامی به دست آورده‌ایم برگرفته از مکتب جهانی عاشورا و امام حسین(ع)است. وی با بیان اینکه پاره‌کردن و جمع‌آوری بنر موکب طریق‌الکربلای گچساران […]

سیدناصر حسینی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرآوران با اظهار تاسف از پاره کردن و جمع‌آوری بنر موکب طریق‌الکربلای امام حسین(ع) توسط شهرداری دوگنبدان افزود: امروز ما هرآنچه از اقتدار و پیشرفت در ایران اسلامی به دست آورده‌ایم برگرفته از مکتب جهانی عاشورا و امام حسین(ع)است.

وی با بیان اینکه پاره‌کردن و جمع‌آوری بنر موکب طریق‌الکربلای گچساران را به شدت محکوم می‌کنیم، گفت: متاسفانه طی شب گذشته بنر موکب طریق‌الکربلای گچساران که در محل نزدیک کیوسک راهنمایی و رانندگی بوده توسط مجموعه شهرداری پاره شده و بعد از آن نیز جمع‌آوری شده است.

رئیس شورای شهر دوگنبدان تصریح کرد: پاره کردن بنر یک موکب توسط  شهرداری که محلی برای پذیرایی زوار و علاقمندان به سرور و سالار شهیدان است، اقدامی شنیع و به نوعی ضددین محسوب شده که در این راستا شورای شهر دوگنبدان با تشکیل جلسه در خصوص برخورد با عاملان این اقدام ناپسند تصمیم‌گیری خواهد کرد.