به گزارش خبرآوران سرهنگ سیدمحمد موسوی، فرمانده نیروی انتظامی گچساران صبح امروز با جمعی از پرسنل نیروی انتظامی به دیدار سرهنگ سیدقدرت‌الله بیعت‌اصل فرمانده اسبق انتظامی این شهرستان رفتند. در این دیدار که به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت فرمانده و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی گچساران با حضور در منزل بیعت‌اصل با اهدا لوح […]

به گزارش خبرآوران سرهنگ سیدمحمد موسوی، فرمانده نیروی انتظامی گچساران صبح امروز با جمعی از پرسنل نیروی انتظامی به دیدار سرهنگ سیدقدرت‌الله بیعت‌اصل فرمانده اسبق انتظامی این شهرستان رفتند.

در این دیدار که به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت فرمانده و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی گچساران با حضور در منزل بیعت‌اصل با اهدا لوح سپاس از تلاش‌های مستمر و موثر صادقانه و بی‌منت وی تقدیر و تشکر کردند.

در این دیدار سرهنگ بیعت‌اصل نیز با اهدا دسته گل به سرهنگ سیدمحمد موسوی از پرسنل نیروی انتظامی استقبال کرد.

در این نشست صمیمی سرهنگ بیعت‌اصل ضمن خیرمقدم و تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم وامنیت از تلاش‌های خداپسندانه مفید وموثرواز نحوه برخورد مطلوب پلیس با مردم از فرماندهی انتظامی استان سردار انصاری و سرهنگ موسوی و همکاران تلاشگر وخستگی ناپذیر ایشان اعم از افسران، درجه‌داران و سربازان تقدیر و تشکر کرد.

آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس