به گزارش خبرآوران علیمراد جعفری نماینده اسبق مردم گچساران و باشت طی پستی اینستاگرامی از فیلم  سفر مهندس نوذری وزیر اسبق نفت به گچساران نوشته است: سفر مهندس نوذری که پس از آن وزیر شد. هیچگاه بر این باور نبوده ام که دین و قرآن را در مقابل مردم قرار دهم و آن را دستاویزی برای رسیدن […]

به گزارش خبرآوران علیمراد جعفری نماینده اسبق مردم گچساران و باشت طی پستی اینستاگرامی از فیلم  سفر مهندس نوذری وزیر اسبق نفت به گچساران نوشته است:

سفر مهندس نوذری که پس از آن وزیر شد.
هیچگاه بر این باور نبوده ام که دین و قرآن را در مقابل مردم قرار دهم و آن را دستاویزی برای رسیدن به یک جایگاه واسطه نمایم،‌ مسئولیتی که هر لحظه‌اش  را باید پاسخگوی خدای خود، مردم و وجدان خود باشم .
برآنم تا نشان دهم چه کسی پای اعتقاد و حرف خود می ایستد. و این قابلیت ها و توانایی های افراد است که میتواند به حل مشکلات جامعه و مردم دیارم کمک نماید
مهندس نوذری و مهندس جشن ساز از دوستان قدیمی و فرزندان همین خطه هستند که با حمایت از ایشان گام بلندی برای رشد و پیشرفت منطقه از لحاظ زیرساخت و نیروی انسانی ، صورت گرفت ، امری که بعدها غیرممکن شد.
پتانسیل بالای نیروی انسانی در منطقه یک امتیاز مثبت است که میشود با کنار گذاشتن تنگ نظری ها از این ظرفیت ها بخوبی بهره برد.
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس۸