فرمانده انتظامی گچساران از کشف  ۵۱۱ بکس سیگار قاچاق به ارزش تقریبی ۱۴۰ میلیون ریال خبرداد. به گزارش خبرآوران به نقل از پایگاه خبری پلیس سیدمحمد موسوی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: طی عملیاتی که توسط ماموران کلانتری ۱۱ گچساران صورت گرفت، ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار به ارزش تقریبی ۱۴۰ […]

فرمانده انتظامی گچساران از کشف  ۵۱۱ بکس سیگار قاچاق به ارزش تقریبی ۱۴۰ میلیون ریال خبرداد.

به گزارش خبرآوران به نقل از پایگاه خبری پلیس سیدمحمد موسوی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: طی عملیاتی که توسط ماموران کلانتری ۱۱ گچساران صورت گرفت، ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار به ارزش تقریبی ۱۴۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ بنابر اطلاعات واصله از منابع و کسب خبر  و پس از هماهنگی با مقام قضایی با بازرسی یک منزل مسکونی ۵۱۱ بکس معادل ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق کشف و ضبط کردند که در این راستا متهم و سیگارهای قاچاق به کلانتری ۱۱ گچساران عودت داده شد.

موسوی در ادامه تصریح کرد: فرد متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی در اختیار مقام محترم قضایی قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی گچساران در پایان از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان کلا و ارز خبر داد و از شهروندان خواست تا اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.