به گزارش خبرآوران سعادت غضنفری یکی از مخاطبان این پایگاه خبری با ارسال یادداشتی به انتقاد از وضعیت کنونی بیمارستان زنان و زایمان بی‌بی حکیمه(س) گچساران پرداخته وی نوشته است: سلام و عرض ادب استدعا دارم این مطلب را در سایت به اشتراک بگذارید شاید گره‌گشا شد. چندکلامی در ارتباط با وضعیت اسفبار بیمارستان بی بی حکیمه(س) […]

به گزارش خبرآوران سعادت غضنفری یکی از مخاطبان این پایگاه خبری با ارسال یادداشتی به انتقاد از وضعیت کنونی بیمارستان زنان و زایمان بی‌بی حکیمه(س) گچساران پرداخته وی نوشته است:
سلام و عرض ادب استدعا دارم این مطلب را در سایت به اشتراک بگذارید شاید گره‌گشا شد.

چندکلامی در ارتباط با وضعیت اسفبار بیمارستان بی بی حکیمه(س) شهرستان گچساران دارم که اگر امکان داشته باشد منعکس و منتشر فرمایید. خطاب من به کسانی است که سهل‌انگارانه و با بی‌مسئولیتی جان گرانقدر عزیزانمان را دست مشتی پرسنل بی‌تجربه تجربه و تازه جذب‌شده  بیمارستان بی‌بی‌حکیمه(س) گچساران می‌سپارند چرا مسئولان اینقدر بی‌توجه هستند.کافی است آماری سر‌انگشتی از شمار سزارین‌‌های‌های بی‌مورد بیمارستان و نوزادهای متولد شده‌ای که پس از چند روز بر اثر بی‌مسئولیتی و ضعف کادر درمان در این قتلگاه می‌میرند بیندازیم. من خود یکی از کسانی هستم که نوزادم را که بعد از دو سال چشم انتظاری به دست آنها سپردم روانه خاک سرد ساختند.

از کلانتری ۱۲ شهری شهرستان گچساران و پزشک قانونی یک استعلام سر انگشتی بفرمایید تا ببینید که آیا میانگین مرگ ۱۵ نوزاد در ماه برای یک بیمارستان به قول خودشان تخصصی منطقی است. چه کسی مسئول این نسل‌کشی است. از اینکه بگذریم رفتار نامربوط و کلام سراسر فحش و ناسزاگویی تکنسین اتاق عمل این بیمارستان جای بسی تاسف دارد. با چه اطمینانی ناموس و سرمایه‌های  انسانی زندگی‌مان را به دست این نامردمان می سپاریم.اگر کادر مجرب و تخصص ندارید درش را گل بگیرید. فردای قیامت در مقابل این همه قتل نفس چه دفاعی دارد.

سعادت غضنفری

یادداشت فوق دیدگاه یکی از شهروندان بوده که خبرآوران آن را بازنشر کرده و انتشار این مطلب به معنای تایید یا تکذیب آن نمی‌باشد.