به گزارش خبرآوران سردار جواد عظیمی‌فر معاون مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسؤول انسداد مرزهای کشور از فرزندان دلیر استان کهگیلویه و بویراحمد در دوره دفاع مقدس و از پاسداران حفظ مرزهای کشور مدتی پیش به دلیل جراحات ناشی از هشت سال جنگ مورد عمل جراحی قرار گرفت. در این مدت شخصیت‌های […]

به گزارش خبرآوران سردار جواد عظیمی‌فر معاون مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسؤول انسداد مرزهای کشور از فرزندان دلیر استان کهگیلویه و بویراحمد در دوره دفاع مقدس و از پاسداران حفظ مرزهای کشور مدتی پیش به دلیل جراحات ناشی از هشت سال جنگ مورد عمل جراحی قرار گرفت.

در این مدت شخصیت‌های زیادی اعم از لشکری و کشوری بر بالین این فرمانده بزرگ حضور یافتند که آخرین آن‌ها علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بود که در جریان روند درمان این رزمنده و فرمانده دلاور قرار گرفت.

به گزارش فارس، نشان نصر یکی از نشان‌های افتخار در جمهوری اسلامی ایران است که به پاس خدمات و پشتیبانی به نیروهای مؤثر در خدمات رزمی، فعالیت‌های پشتیبانی، ایثارگران، جانبازان تعلق می‌گیرد.سردار عظیمی‌فر که نشان درجه یک نصر را از دستان مقام معظم رهبری اخذ کرده بود اینک دوران نقاهت پس از عمل جراحی را پشت سر می‌گذارد.

از جمله افراد دارنده این نشان می‌توان به حسن روحانی، به خاطر مسئولیت ستاد پشتیبانی جنگ از رهبر جمهوری اسلامی ایران، شایسته دریافت نشان درجه یک نصر شناخته شد و محمدحسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ جواد عظیمی‌فر معاون مهندسی رزمی و پدافند غیرعامل نیروی زمینی سپاه و سرتیپ حسن شاه صفی فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش اشاره کرد.

دفتر خبرگزاری فارس در استان کهگیلویه و بویراحمد برای این فرمانده پرافتخار استان آرزوی سلامتی و بهبودی هر چه زودتر را دارد.