به گزارش خبرآوران جشنواره استعدادیابی دوچرخه سواری در گچساران عصر روز گذشته با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و رئیس هیئت دوچرخه سواری استان و دیگر مسئولان استانی و شهرستان برگزار دز محل جاده سلامت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد. حاصل‌زاده رئیس هیئت شهرستان در گفت‌وگو با خبرآوران افزود: بزودی گچساران قطب […]

به گزارش خبرآوران جشنواره استعدادیابی دوچرخه سواری در گچساران عصر روز گذشته با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و رئیس هیئت دوچرخه سواری استان و دیگر مسئولان استانی و شهرستان برگزار دز محل جاده سلامت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.
حاصل‌زاده رئیس هیئت شهرستان در گفت‌وگو با خبرآوران افزود: بزودی گچساران قطب دوچرخه سواری استان خواهد شد و با توجه به اینکه استعدادهای زیادی در این زمینه در شهرستان داریم با حضور مداوم در تمرینات و مسابقات شهرستانی استانی و کشوری و کسب تجارب لازم حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

وی تصریح کرد: اداره ورزش شهرستان و هیئت استان همکاری بسیار خوبی با هیئت دوچرخه سواری داشتند و سعی این هیئت کشف و شکوفایی استعدادهای این دوچرخه سواران و موفقیت انها در سطوح بالاتر می باشد.

آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس