مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اخبار مربوط به فوت یک دانش‌آموز بر اثر خوردن ساندویچ در یکی از شهرهای استان توضیحاتی دادند. به گزارش خبرآوران هادی زارع‌پور در خصوص اخبار مربوط به فوت یک دانش‌آموز بر  اثر خوردن ساندویچ در یکی از شهرهای استان  کهگیلویه […]

مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اخبار مربوط به فوت یک دانش‌آموز بر اثر خوردن ساندویچ در یکی از شهرهای استان توضیحاتی دادند.

به گزارش خبرآوران هادی زارع‌پور در خصوص اخبار مربوط به فوت یک دانش‌آموز بر  اثر خوردن ساندویچ در یکی از شهرهای استان  کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بر اساس آن چه که مدیر بهداشت آموزش و پرورش استان ما پی‌گیری کرده اظهار کرد این دانش‌آموز در خوابگاه کمیته امداد ساکن بوده است.

وی با شرح برخی جزییات دیگر گفت: خوابگاه‌های کمیته امداد زیر نظر آموزش و پرورش نیست و این دانش‌آموز که از مناطق محروم شهرستان بهمئی بوده عصر روز جمعه از منزل به خوابگاه کمیته امداد مراجعه می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: طبق آن چه که ما شنیده‌ایم این دانش‌آموز در همان شب جمعه ساندویچ در خوابگاه نخورده بود‌.

زارع‌پور افزود: هر چند که فوریت‌های پزشکی این خبر را داده‌اند اما برای اینکه به اصل موضوع پی برده شود باید منتظر گزارش پزشکی قانونی باشیم.

در ادامه به سرغ جلال پوران‌فر رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد رفتیم و از وی اصل ماجرا را پرسیدیم که وی گفت: اصل ماجرا چیز دیگری است که برخی رسانه‌ها از قول ما به این موضوع پرداخته‌اند.

وی گفت: اصل ماجرا این بوده که همراهان دانش‌آموز فوت شده به همکاران ما این گونه گفته‌اند که این دانش‌آموز بر اثر خوردن ساندویچ فوت کرده است در حالی که هنوز علت فوت این دانش‌آموز معلوم نیست و نمی‌توان علت فوت را به صورت قطعی خوردن ساندویچ دانست.