به گزارش خبرآوران صبح امروز و همزمان با سایر نقاط کشور مردم شهر خان‌زنیان نیز در حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و نشان دادن روحیه استکبارستیزی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند‌. در این مراسم مسئوولان مختلف خان‌زنیان به همراه مردم حضور داشتند، حجت‌الاسلام سیداسماعیل علیزاده که گفته می‌شود از کاندیداهای دور آینده انتخابات مجلس […]

به گزارش خبرآوران صبح امروز و همزمان با سایر نقاط کشور مردم شهر خان‌زنیان نیز در حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و نشان دادن روحیه استکبارستیزی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند‌.

در این مراسم مسئوولان مختلف خان‌زنیان به همراه مردم حضور داشتند، حجت‌الاسلام سیداسماعیل علیزاده که گفته می‌شود از کاندیداهای دور آینده انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران و باشت است، نیز در مراسم حضور داشت.

وی در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت‌وگو با خبرآوران به اهمیت و عظمت ایام‌الله به ویژه یوم‌الله ۱۳ آبان اشاره کرد و گفت: روز ۱۳ آبان نه تنها نمادی از استکبارستیزی مردم مسلمان ایران است بلکه نمادی از استقلال فکری و عقیدتی مردم به شمار می‌رود.

وی افزود: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و برچیدن بساط و این ابرقدرت توسط کشور تازه انقلاب کرده ایران ضربه سنگینی به هیمنه پوشالی آمریکا بود.

حجت‌الاسلام علیزاده با اشاره به فشارهای شدید اقتصادی و اعمال مجدد تحریم‌ها توسط آمریکا در روز ۱۳ آبان را حرکتی زیرکانه اما بی‌اثر دانست و تاکید کرد: همگام‌سازی اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران اسلامی در روز ۱۳ آبان نشان دهنده سعی و تلاش آمریکا برای تخریب ذهنی یوم‌الله ۱۳ آبان در اذهان مردم انقلابی است اما این اقدام نه تنها نتیجه‌ای نخواهد داد بلکه ملت مسلمان ایران را یکپارچه‌تر خواهد کرد.

وی عنوان کرد: استفاده عملی و اجرایی از فرامین مقام معظم رهبری و توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی و توجه خاص مسئوولان به خدمتگزاری خالصانه همچنین اتکا به توانمندی‌های داخلی و نسل جوان می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات و گشایش در شود.

آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس” alt=”” />