به گزارش خبرآوران اردشیر یاری صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش و پرورش گچساران که در سال تالار فرهنگیان این شهرستان با حضور جمعی از فرهنگیان و مسئولان برگزار شد، اظهار کرد: در طول دوران خدمت خود تودیع و معارفه‌های قابل قبول و در برخی مواقع نیز تودیع و […]

به گزارش خبرآوران اردشیر یاری صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش و پرورش گچساران که در سال تالار فرهنگیان این شهرستان با حضور جمعی از فرهنگیان و مسئولان برگزار شد، اظهار کرد: در طول دوران خدمت خود تودیع و معارفه‌های قابل قبول و در برخی مواقع نیز تودیع و معارفه‌های نافرجامی را مشاهده کردیم اما این تودیع تودیعی متفاوت برای بنده است.

وی افزود: سابقه دوستی من با پورالحسینی به حدود ۲۵ سال گذشته برمی‌گردد زمانی که وی جوانی بود و مشغول فناوری اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و من نیز کارشناس آموزش و پرورش در باشت بودم وی حق استادی برگردن ما دارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دوستان باید عرض کنم شناختی که ما از آقای پورالحسینی داشتیم باعث شد تا در خصوص روند انتخاب وی توضیحاتی بدهم.

یاری گفت: در طول ۴ الی ۵ سالی که ما هستیم در آموزش و پرورش خدا را گواه می‌گیرم نماینده گچساران و باشت حتی دو مورد در کار آموزش و پرورش دخالت نکرد این را شهادت می‌دهم.

وی افزود: فقط یک نکته را گفتند زمانی که در جمعی نشسته بودیم وی گفت من دوست دارم یک خانم در مسند آموزش و پرورش گچساران بنشیند، ما موافقت نکردیم و گفتیم برای گچساران هنوز این مسئله زود است.

یاری عنوان کرد: ما برای اموزش و پرورش گچساران ابتدا به سراغ آقای عبدی‌پور رفتیم با وی صحبت شد از طرف آقای زارع‌پور که وی آن زمان بحث اصفهان و گرفتاری‌ها را داشتند و گفتند برای من امکان‌پذیر نیست.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در مسیر شلالدون در حال تردد بودم که صحبت بر گزینه آقای پورالحسینی رفت و من گفتم فکر کنم آقای پورالحسینی بازنشسته است و بعد با فرماندار که قبلا فرماندار نبود صحبت کردیم و بالاخره وی را به عنوان مدیر آموزش و پرورش گچساران انتخاب کردیم.

یاری بیان کرد: از قضا همان شب به گچساران آمدیم و در مراسم فاتحه‌خوانی این صحبت با آقای پورالحسینی مطرح شد و وی گفت من باید در این خصوص فکر کنم و بعد پذیرفتند.