تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ 14 ربيع أول 1443 Wednesday, 20 October , 2021
4

یادداشت جنجالی پاکدل در واکنش به سخنرانی تاج‌گردون در جشن میلاد پیامبر(ص)

 • کد خبر : 23049
 • ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل طی یادداشتی به سخنان غلامرضا تاج‌گردون در جشن میلاد پیامبر(ص) که در سالن پد خندق برگزار شد، واکنش نشان داده وی نوشته است: بسمه‌تعالی جناب آقای تاجگردون نماینده محترم مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با سلام و دعای خیر، خدا را سپاس که سلامتی خود […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل طی یادداشتی به سخنان غلامرضا تاج‌گردون در جشن میلاد پیامبر(ص) که در سالن پد خندق برگزار شد، واکنش نشان داده وی نوشته است:

بسمه‌تعالی

جناب آقای تاجگردون

نماینده محترم مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

با سلام و دعای خیر،

خدا را سپاس که سلامتی خود را باز یافتید. از صمیم قلب از خداوند میخواهم سال های متمادی برای فرزندان تان پدری کنید و در امورات شخصی موفق باشید، ولی درخصوص فعالیت های سیاسی، اجرایی و هر آنچه به عموم مردم یا بخشی از آنها بر می‌گردد، از خدا می خواهم که این توفیق را به شما بدهد که کمی تأمل نموده و تجدید نظر نمایید. حداقل تا حدودی به آنچه می فرمائید یا شعار می دهید، در عمل پایبند باشید.

در راستای ناگفته ها و نقدهایم، دو نقد دیگر بود که می بایست، تقدیم محضر مردم و رسانه ها می-نمودم که وقتی دچار کسالت شدید، انتشار آنها را متوقف کردم و اکنون که الحمدلله والمِنَّه بهبودی یافته و به عرصه فعالیت برگشته‌اید، قصد داشتم یکی از آنها را منتشر نمایم ولی متن سخنرانی چهارم آذرماه نود و هفتِ شما سبب گردید تا قبل از آنها، فارغ از بحثی که بین جنابعالی و آقای هدایتخواه پیش آمده، که بهتر است توضیحات پیرامون منظور شان توسط خودشان ارائه شده و جنابعالی نیز از احساسات و تعصبات مردم سوء استفاده ننمایید، پاسخی درخصوص دو مورد از فرمایشاتتان درخصوص توجه به اصل بسیج و نیز استقبال از پیشنهادها، خدمتتان عرض کنم.

فرموده اید” وقتی می گوییم بسیجی، به ظواهر اوامر نرویم. من از دست اندرکاران هفته بسیج می خواهم عمق بسیج را نشان بدهید. ” و پیشنهاد نموده اید که  ” در مراسمی از بسیجی با هشتاد ماه جبهه  تجلیل شود و یک روز بسیجیان خاطره تعریف کنند.” البته ابتدای فرمایشتان خیلی خوب است ولی با مَنِش و عملکرد شما نمی‌خواند. چون اگر به ظواهر بسیج پرداخته نشود و عمق بسیج دیده شود، آن وقت دیگر باید همه مردم را به یک چشم دید، بسیجی ها و جانباران و ایثارگران را حرمت کرد و در جایگاه ها و مسئولیت های در شأن و  البته در تخصص و توانشان گمارد و آنها طبعاً با رانت، پارتی بازی، انحصار، دادن امتیازات و فرصت ها به افراد خاص مخالفند، آن ¬گاه، آیا شما می¬توانید چنین وضعی را تحمل کنید؟ آنها واقعاً به شعار زنده باد مخالف من” اعتقاد دارند و اصلاً مخالفی نمی-بینند. آنها معقتد به بسیج هشتاد میلیونی هستند، ولی جنابعالی که ثابت کرده اید فقط شعار ” زنده باد مخالف من ” را سر می دهید ولی هیچ مخالفی را بر نمی تابید، آیا می توانید با این واقعیت بسیج کنار بیائید؟ قطعاً نه. به همین دلیل هم بلافاصله ادامه می دهید که از آنها تجلیل کنید و بگویید تا خاطره تعریف کنند، یعنی همان ظواهر! ( البته بدون شک در کنار اصل و عمق بسیج، ظواهر آن هم عالیست ). ولی جناب آقای تاجگردون: ازکوزه همان برون تراود که در اوست، شما بلافاصله حرف دلتان را زده¬اید، چون در عمل نشان داده¬اید که به عمق اندیشه و آرمان بسیج نمی اندیشید. فرموده¬اید: ” من بعضی اوقات شک می کنم، نکند جبهه ای که ما رفتیم جبهه دیگری بود. اصلاً جنگ نبود، چیز دیگری بود. ” دقیقاً !!، از شما چه پنهان! ما هم از حرفها و عملکردِ شما شک کردیم، مگر این جانبازان قطع عضو، این فرماندهانِ دوران جنگ با سابقه سالها حضور در جبهه که با بی حرمتی و بدون دلیل و فقط به جرم رأی ندادن به شما برکنار شدند و مورد بی مهری قرار گرفتند و حتی بعضی از آنها را اجازه ندادید و ندادند که کنار زمین فوتبال بنشینند و روحیه بخش و الگوی جوانان باشند، یا آن جانبازی که زیر مشت و لگد قرار گرفت، و هنوز هم دست بردار نیستید و با تمام قوا شمشیر را از رو برایشان بسته اید و آخرینشان درنفت که مقداری عادی راه میرفت و احتمالاً دیر متوجه شدید که قطع عضو است و پای مصنوعی دارند!! را هم برکنار کردید، در جبهه دیگری می جنگیدند؟ فرماندهی گردانهای اجنبی بودند؟ اعضای بدنشان را در جای دیگری و برای دینی غیر از اسلام و انقلابی غیر از انقلاب اسلامی و مملکتی غیر از ایران از دست داده اند؟؟ و خیلی جالب است که امروز هم به همین راحتی چشم در چشم مردم اینگونه صحبت می کنید و متولیان هفته بسیج را هم زیر سوال می برید.

در قسمت دیگری از فرمایشاتتان فرموده اید: ” که اگر کسی ایده ای داشته باشد بخیل نیستم بیانش می¬کنم. ” ( زحمت می کشید که بیانش می کنید.!! ) و فرموده اید: ” اگر کسی ایده ای بدهد می گویم این شخص ایده داده و ایده اش از من بهتر است ” و وانمود کرده¬اید که از پیشنهادها استقبال می¬کنید.

حتماً خاطرتان هست وقتی که فرمودید، همین جانبازان، رزمندگان و بسیجیان را با افرادی که صرفاً فامیل جنابعالی یا لیدرهایتان بودند عوض نمایم، هر چند نشان می داد به اصل مهم تفکیک قوا اعتقادی ندارید، ولی بنده عرض می کردم در عملکردشان ضعفی هست؟ هیچ پاسخی نداشتید، فقط می فرمودید: ” همسوی ما نبوده¬اند و به من رأی نداده اند. ” پیشنهاد دادم به جای این تسویه حسابها، به فکر توسعه و عمران، تعریف و انجام پروژه ها و ایجاد فرصتهای شغلی باشید، بیکاری امان مردم را بریده است. عرض کردم ظرف این چند سال، از محل اعتبارات نفت، فرودگاه هواپیمای جت برای اولین بار در تاریخ استان، زیرگذر، دانشکده نفت، بیمارستان (بی¬بی حکیمه)، بیمارستان جدید نفت، ، مجموعه ورزشی شهید فراز، مجموعه ورزشی شهید درخشان، زورخانه شهید نریموسی، زمین چمن و استخرِ انتهای بلوار بعثت، سالن ورزشی و استخر باشت، کاشت هزاران اصله درخت، و دهها پروژه بزرگ و کوچک دیگر انجام شده است، تیم فوتبال هم برای اولین بار به لیگ دسته یک صعود کرده است، یادواره بی سابقه تجلیل از کل رزمندگان استان و رزمایش تاریخی ده هزار نفره برگزار نیز برگزار شده است. حال پروژه ها و طرح هایی هست، بیایید بجای تسویه حسابهای شخصی و جناحی، آنهم اکثراً با جانبازان قطع عضو و فرماندهان بی¬ادعا و ناشناخته دوران دفاع مقدس و عمل نمودن به شعار ” مرده باد مخالف من”، به فکر انجام چنین طرحها و ایجاد فرصتهای شغلی باشیم، نه تنها آن پیشنهاد را نپذیرفتید بلکه دقیقاً به نظر خودتان اصرار ورزیدید؟ که اتفاقاً آن را عملی هم کردید و نتایج اسفبارش را هم دیدید. اگر فقط همین یک پیشنهاد را پذیرقته بودید، امروز مجبور نبودید بعنوان بزرگترین دستاوردهای قریب به هفت سال وکالتتان آنهم در کسوت رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فقط بهسازی بافت فرسوده و خیابان بلادیان را نام ببرید. البته پتروشیمی را قطعاً بر اساس عادت دیرینه به اشتباه به اسم خودتان مصادره کرده اید، چون طرح دوران شما نبوده است. ( کمی دقت کنید چقدر دستتان خالی است. در عجبم! هنوز بعضی قلم به دستان جیره خوار، با چه رویی می گویند در بخش عمران و توسعه، عملکرد شما قابل دفاع است، در حالیکه خودتان بعد از نقد سوم بنده همه چیز را پذیرفتید. )

یادتان هست، وقتی در خصوص مغازه¬های شرکت نفت که بنده و همکارانم پیگیرِ اخذ اجاره و نیز انجام فرایند مزایده بودیم، در حضور امام جمعه محترم، رئیس محترم وقت اداره اطلاعات و جانباز قطع عضو! و رییس روابط عمومی وقتِ شرکت، پیشنهاد گردید که از وزیر محترم نفت مجوز اختصاصِ مبالغ اجاره آنها در امورات قرآنی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی اخذ گردد، شما استقبال کردید که شخصاً آن مجوز را می گیرید ولی وقتی متوجه شدید بعضی از مغازه ها در اختیار افراد خاصی از نزدیکانتان هستند، نه تنها آن کار را نکردید، بلکه پیگیر بودید موضوغ اخذ اجاره نیز منتفی گردد؟

جناب آقای تاجگردون: در نقدهای بنده خصوصاً اولین نامه، پیشنهادات قابل توجهی به شما شد ولی شما به هیچکدام از آنها توجهی نکردید و حتی پس از سه کامنت کاملاً محترمانه ولی منتقدانه، از سوی بنده، دسترسی حقیر را به صفحه اینستاگرامتان که عمومی بوده و حتی تروریسم و صهیونیسم به آن دسترسی دارند، قطع کردید تا نشان دهید چقدر با شنیدنِ صدای منتقدِ واقعی مخالفید. همه می¬دانند شما شیفته بله قربان گفتن و تعریف و تمجیدید. اولین پیشنهاد این است که با این عارضه، مبارزه کنید. ( البته چون در تمام نوشته¬هایم سعی دارم انصاف را رعایت کنم، باید عرض کنم فقط بعد از مدتها و پس از ناگفته و نقد سوم، پذیرفتید که دیگر کمتر کارهای دیگران را به نام خودتان مصادره کنید و مدتی است از فرودگاه گچساران، زیرگذر، بیمارستان بی بی حکیمه، دانشکده نفت، آبیار برخی دشتها و بعضی پروژه های دیگر بعنوان عملکرد خودتان نام نمی برید، مثل آخرین گزارش تلویزیونی عملکردتان و همین سخنرانی تان، که جای شکر دارد. ( البته اگر نام بردن پتروشیمی را اشتباهِ سهوی فرض کنیم ) . در خصوص توجه به نظرات مخالف و اخذ پیشنهادها، متأسفانه شما هنوز اندر خمِ یک کوچه¬اید. ابتدا شما با نفس خودتان مبارزاتی را شروع کنید.

مهمترین پیشنهادها بعد از مبارزه با نفس، توجه عملی به شایسته سالاری، شفافیت، تأمین امنیت سرمایه گذاری،  اجرای ضابطه و رعایت عدالت نسبی و حتی¬الامکانی در جذبها ، وامها، فرصتها و دادن حق به مستحق است که نیک می دانید، شما تاکنون خلاف آنها عمل نموده¬اید و بهترین پاسخ تئوریسنها و هوادارانتان این است که مگر فقط در دوره آقای تاجگردون بوده است؟ یعنی اینکه قبول دارند که در دوره جنابعالی اینگونه هست و سعی و تلاش و افتخارشان این است که مصداقی بیاورند که در دوره های قبل هم بوده است. پیشنهاد مهم دیگر توجه به نخبه¬هاست. نه هر کسی را دوست داشتید روی سکو آورده و نخبه معرفی کنید. جناب آقای تاجگردون: شما و مدیرانتان عمدی یا سهوی نخبه¬ها را کشته¬اید. در همین جشن اخیر نخبه¬ها، جای دکتر بهمن کشکولی، دوقلوهای خادم بشیری، بهرنگ اسدی و دهها صاحب رتبه تک رقمی و دو رقمی ونخبه دیگر که بدلیل عدم امکان ذکر نامشان از آنها خاضعانه پوزش می طلبم،خالی بود. آنهایی که بعنوان نخبه معرفی کردیدبه گرد‌ِّ پای اینها هم نمی¬رسیدند. بهترین عبارتی را که می¬شود بکار برد این است که شما در عمل و حتی بصورت نمادین جای نخبه¬ها را با پخمه¬ها جابجا کرده¬اید. متاسفانه وقتی پشت تریبون قرار می¬گیرید هر چه دلتان می¬خواهد می¬گویید به عبارتی حرفهای قشنگ و ایده¬آل می¬زنید ولی ذره¬ای به عملکردتان فکر نمی¬کنید و نمی¬دانم آیا واقعاً فکر می¬کنید مردم متوجه نیستند؟ لطفاً اگر کسی وسط سخرانیتان بلند نمی شود و اعتراض نمی کند آنرا به حساب متوجه نشدن مردم فهیم آن حوزه یا پذیرفتن و صحه گذاشتن بر فرمایشاتتان نگذارید، بلکه بحساب نجابتشان قرار دهید.

در نهایت همانگونکه که در یکی از مرقومه¬های قبلی خدمتتان عرض کردم و در ابتدای این مرقومه نیز آورده¬ام، مؤکداً خواهش می کنم به این آیه شریفه بیش از پیش دقت فرمایید.

« یا ایهاالذینَ آمَنوُ لِمَ تَقُلونَ مالا تَفعَلون »

 

خیر خواهتان

غلامرضا پاکدل

۵/۹/۹۷

 

 

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=23049

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 99در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۹۹
 1. تاجگردون با جانباز و بسیجی میانه خوبی ندارد. این را از عملکرد او میتوان فهمید.

 2. در این چند سال نماینده محترم ما در حوزه شعار و حرف عالی بودند ولی در حوزه عمل بسیار بسیار ضعیف

 3. کاش تاجگر دون اندکی از سواد شما را داشت‌. مهندس باسواد و شایسته دست مریزاد

 4. امان از دورویی و نفاق نماینده. تبعیض در گچساران بیداد میکند

 5. پاکدل تو همه فامیلت را با پارتی اوردی سر کار حالا دلسوز مردم شدی

  • کاش راجع به متن کامنت میذاشتید ولی مهم اینه که ضابطه و عدالت خیلی بیشتر از الان بود. الان صد در صد پارتی بازیه

 6. خیلی تعجب داره کسی که خودش نماد پارتی بازی بوده حالا دم از عدالت میزنه اقای پاکدل اون دنیا میخوای چه جواب بدی

  • عزیزم نسبت به تاج خیلی خیلی بهتره. اونوقتا یه معرفی نیرو از اداره کار و یه آزمونی بود ولی از وقتی پاکدل رفت چی؟ یه مورد بوده؟

 7. اقای پاکدل یه پنج شش سال دیگه داری بازنشست بشی و مطمین باش این مدت هم تاجگردون نماینده گچسارانه و شما دیگه پستی نمیبینی.بای بای

  • شما عقده ای و عشق پستید. تاجگردون التماسش کرد که فقط محلش بذاره و بمونه ولی پاکدل قبول نکرد. حالا هم پست پاکدل از مدیر عامل گچساران بالاتره. شما بدبختید که فکر میکنید کل پستهای ایران تو گچسارانه

 8. مهندس عزیز بعد از چهل سال حق الایندگی گچساران را تاجگردون گرفت شما چه کاری برای این شهر کردید

  • مگه سواد نداری پاکدل چقد کارکه انجام داده تو همین نقدش نوشته. حق آلایندگی هم ربط به تاج نداره قبل از ایشون قانونش تصویب شده بود

 9. باید برید توی روستاها تا از محبوبیت تاجگردون باخبر بشید خدا پدر و مادر دکتر تاجگردون را بیامرزه که برای همه روستاها گاز کشید

  • شما هم مثل نماینده دارید کارای نمایندگان قبل رو به نام تاجگردون میزنید،برادر گازکشی مناطق لیشتر وخیراباددر دوره نمایندگان قبلی بود

  • روستای بدون گاز نبود که تاج اومد

 10. بوی حسادت و بغض و کینه از متن به مشام میرسه البته حوصله نداشتم کامل بخونمش

  • ‌متاسفانه شما طرفداران نماینده نمیخواید حقیقت را باور کنید این هفت سال چه نکته ی مثبتی دربحث اشتغال جوانان ایجاد شده،یک استخدامی وجود داشت که حداقل یه امتحان برگزاربشه،همش پارتی،همش رانت.بسه دیگه خسته ایم خسته

  • عزیزم فرض کن از روی حسادت نوشته، مهم اینه که مطالبش درسته. اگه جوابی به مطالب دارید بدید. حدیث داریم که کاری به سخنگو نداشته باشید، سخن را بشنوید. اصلا فرض کنید اسم پاکدل زیرش نبود مثل سایتهای خودتون که مطلب دروغ مینوسن و چون مدیر جیره خوار سایت جرات نداره بگه خودم پاچه خواری کردم، مینویس یک مخاطب. عزیز دلم اگه یه غریبه بی طرف این متنو بخونه به حال ما گریه میکنه.

 11. اخ که و بیکاری چقدر هم طولانی نوشته خخخخخخ

 12. بسیجیان را سر بریدند

 13. درود بر مهندس پاکدل که حرف دل مردم مخصوصا جوانها را مستدل و با منطق هرچه تمامتر میزند

 14. آخخخخ و بخت تاجگردووووون که باز هم عجلش اومه
  آقای تاجگردون بازهم مجبوره سکوت کنه چون جوابی سی مهندس پاکدل نداره
  آقای پاکدل; بگو یا خدا تا تاجگردون سکته آخرینه نزده دس و سرش وردا …..

  • سلام برادر بسیجی مهندس پاکدل لطفا کمی آهسته برو چه شده حالا سینه چاک جانبازان شده ای چرا در زمان شما به همه جانبازان با یک چشم نگاه نمی کردی شخصی را با دیپلم سمت می دادی ولی دیگر جانبازان را با مدرک لیسانس را تحویل نمی گرفتی وآنها را سرخورده ناراحت مهندس عزیز همه میدانند که منظور شما از آن دو جانبازی که می گویی قطع عضو از ناحیه پا چه کسانی هستند چرا فقط جانبازان قطع پا ر ا در نظر داری در همین شرکتی که شما مدیر آن بودی جانبازانی بودند که درصد جانبازی آنها از دوستان شما بالاتر باسواد تر آیا جناب عالی اسامی جانبازان بیش از پنجاه درصد در شرکت را می دانستی چرا یکبار با آنها جلسه نگرفتی اگر گرفتی گزینشی بود چرا با جانبازانی که در خط شما نبودن سرد که چه اصلا آنها را قبول نداشتی جانبازان یار شما فقط چهار نفر بودند که همگی پست گرفتند ما از شما تقاضا داریم جانبازان را فدای افکار خود نکرده واز خود مایه بگذارید

   • پاکدل خودش جانباز بود مرتب با جانبازان جلسه میگذاشت حرمت همه شونو هم میکرد. هیچوقت هم کار به خط و باندشون نداشت. هرچه میخوای بگی خدا را در نظر داشته باش.

 15. لعنت خدا بر هر دوی شما هم پاکدل و هم تاجگردون
  هر دو فقط برای منفعت طلبی خود و بزرگ نشان دادن شخصیت نداشته تان می باشد

  • درود بر رزمندگان دفاع مقدس من از نوشته پاکدل چیزی جز مبالغه وخود شیفتگی ندیدم آقای پاکدل مگر زمان جنگ بسیجی دنبال پست مقام بود که حالا سینه چاک این عزیزان شده ای مگر بخاطر پست به جبهه رفتند جانباز شدند لطفا به فلسفه وجود بسیج احترام بگذارید فرمودید به جانبازان باید حرمت کرد آیا شما به آنها حرمت گذشتید آیا درب اطاق شما به روی همه جانبازان باز بود چرا عده‌ای باید چندین چندروز باید در نوبت ملاقات با شما می بودن بعد هم ناامید اطاق شما را ترک می کردند ولی دوستان خود چی حرف از آشنا بازی زدی آیا تو آشنا بازی نکردی چرا آن زمان که یکی از بستگانتان را قرار بود در شرکت جذب شود رییس وقت خدمات اداری اجتماعی راعلارغم مخالفت رییس با جذب آن خانم مجبور به آن کار کردی و بله دوستان شما هم آشنابازوفامیل باز بودندوچطور ممکن است کسی از بدو استخدام روی سمت چهارده قرار گیرد این کار ممکن نیست جز آشنا بازی وفامیل بازی بله بسیجی انحصار طلبی و رانت مخالف است آیا قبلا نبود

   • اخوی خیلی خام، ساده یا بهتر بگویم جیره خوار، وبی اطلاع از مسائل اداری تشریف داری و شک ندارم جانباز هم نیستی و خیلی هم بی انصاف. اولا بسیجی رفت جبهه تا نظام اسلامی براساس اصول و ضوابط اسلامی، عدالت تا حد ممکن، شایسته سالاری و نگاه ملی به سرمایه ها، منابع و فرصتها و ریشه کنی نظام ارباب و رعیتی حاکم شود. اینطور که شما میفرمایید بسیجی رفته تا شهید شود، جانباز شودو …. تا همه ارزشهای فوق از بین برود. عجبا اگه بسیجی هستی! خودتو خیلی ارزون فروختی. دوم همه میدونن دفتر پاکدل به روی همه خصوصا ایثار گران و به ویژه جانبازان باز بود و درهمه جا پاسخگویشان بود. و براساس توانمندی و شایستگی مسئولیت داشتند. الان از حرمت کردن گذشتیم، بی حرمتی نکنند.
    در خصوص آن خانمی که فرمودید ایشون براساس بخشنامه استخدام یک فرزند بجای کارمند رسمی متوفی استخدام شدن و علت اینکه اون سمت بهشون داده شد چون تنها سمت خالی بود که به شرایط و مدرکشون میخورد و چون سمت با رتبه پایین تر نبود و بدو استخدام اختلاف بیش از دو رتبه هیچ ایرادی نداشت و آقای پاکدل هیچ تاثیر خلاف مقررات در این جذب نداشت. لذا سراسر پیامتان فقط اتهام به آقای پاکدله و اگر واقعا جانبازید و یه ذره از خدا می ترسید زودتر از ایشون عذر خواهی کنید. اضافه کنم جای تاسف است که تیم آقای نماینده به این بنده خدا بعد از شش سال که روی این سمت کار کرده و تجربه کسب کرده بود هم رحم نکردند و جابجایش کردند تا در راستای حق خوریها به یکی دیگر از طرفدارانشان حالی داده باشند. در انتها بله بسیجی بارانت مخالفه به همین خاطر پاکدل بسیجی وجانباز اجازه رانت و پارتی بازی و ویژه خواری را به نماینده تون نداد.

  • عجب ادب و تربیتی

 16. آقای پاکدل شما که دم از خانواده شهید و جانباز می زنید چطور حق شهرام افراز و بهمن فتحی را نادیده گرفتی و حقشان را به کسانی دیگه که از خط و باندت بودند دادی.چرا برای جلبک بازی نقد می نویسی در صورتی که خودت پر ازواشکال بودی و هستی.به قول قدیمیها یه دستی به خودت بکش یه نگاهی به مردم.راستی نگفتی حق خانوادهایی که بچه هاشون را انداختی بیرون و فامیلات را گذاشتی سر جاش می خوای چکار کنی؟

  • من از تامین و تخصیص نیروی انسانی هستم. آقای پاکدل تمام تلاشش را برای افراز کرد ولی مشکل جای دیگه بود که ربطی به پاکدل نداشت. آقای فتحی هم بر اساس حقش و ارشدیتش سمت گرفت.

 17. پاکدل چون حسابش پاکه با شجاعت مینویسه. درووود بر این مرد روراست و صادق

 18. درود بر دکتر پاکدل .به نظر من گذشت زمان مشخص خواهد کرد که حرفهای شما چقدر درست هستند. شما روشنگری کن خدا بزرگه .

 19. اقا این همه بحث لازم نیست پاکدل اگه راست میگه و ارباب نداره در انتخابات اینده شرکت کنه وخودش را محک بزنه ببینه مردم چقد قبولش دارن

 20. ای گل گفتی پاکدل پنج سال دیگه بازنشست میشه و داره دست و پا میزنه که این مدت تاجگردون دستش را یه جایی گیر کنه ولی افسوس

  • تاجگردون بره برا بچه های خلش و شما پاچه خوارا یه کاری کنه. تاج فقط نره هر روز بگه پسرم میخواد داماد لاریجانی بشه تا با دختر لاریجانی گچساران بخواد عزت بگیر وآبرومونو ببره. بیچاره پاکدل الان که بهترین پست را داره بعدشم چهرتا بچه پزشک داره ‌که فقط بعد از بازنشستگی باید مدیریت مطبهای بچه هاشو کنه. بیشتر نمیگم که دق کنید و سکته کنید.

 21. این چند سال هم اگه از بیکاری دق نکنه شانس اورده

 22. یه روستایی معروفه که مردمش گپ گپو زیاد میزنن و شک ندارم این کامنتها هم کار خودشونه پاکدل از دق داره نابود میشه

  • این هم ازشعور وادبتونه،البته از شما که جز تملق وچاپلوسی چیزی بلد نیستید ببشتر از این انتظاری نیست،روستای اسلام اباد لیشتر که شما اینجور داری بی ادبانه وبدور از شعور دربارش حرف میزنی داری ۴شهید والا مقام وچندین جانیاز جنگ تحمیلی میباشد که اتفاقا مهندس پاکدل هم یکی از انهاست.دارای ۲هیئت بزرگ عزاداری که بی شک یکی از بزرگترین هیئت های استان وحتی کشور میباشد،امروزروستای اسلام اباد در زمینه انرژی،فرهنگی و ورزشی حرف هایی درکشور برای گفتن دارد،

 23. هر چند خبر اوران طرفدار پاکدله و کامنتهای منو نمیذاره ولی جای شکرش باقیه که چندتا کامنت ار مخالفان پاکدل هم گذاشته

  • کامنت به اسم عابد زاده یقین دارم اگر در یک موردی کامنت نگذاشتی سکته میکنی خدا میدونه چقدر خوردید که اینقدر می خواهی جبران کنی قبول دارم که تاجگردون فقط برای امثال تو خوب است ولی برای اکثریت عین بدبختی است

 24. پنج سال دیگه که پاکدل بازنشست شد کسی محل پوست پیاز هم بهش نمیذاره بنده خدا حق داره دست به هر کاری بزنه تا تاجگردون بذارش سرکار

  • وای به حال خودت که همین الانم کسی بهت محل نمیذاره،حتی او اربابت که اینقد پاچه خواریشو میکنی،حداقل این دو روز دنیا با عزت زندگی کن نه با ذلت و چاپلوسی

 25. اقا جان خودت یه بار دیگه ای پستی که پاکدل داره را تکرار کن خخخخخخخخخخخ

 26. دوستان لیشتری حق بهتون میدم که طرفدار پاکدل باشید و طعصبش را داشته باشید ولی نیاز نیست جواب هر کامنتی را بدید اجازه بدید بقیه هم نظرشون را بدن

  • منظورت”تعصب”؟

   • اقای جوان روشنگر که بیشتر کامنت هارا به اسم لیشتر و اسمهای مختلف جواب دادی حتی از یه اشتباه تایپی هم نگذشتی لطفا با بقیه دوستان لیشتری صحبت کنید نیاز نیست هر کامنتی که گذاشته میشه شما بپرید وسط و جوابش را بدید باور کنید با زور نمیشه پاکدل را محبوب کرد

    • حتماً این بیسوادی یا بهتر بگم این اشتباه فاحش تایپی که بعید می دونم تایپی باشه هم مقصر پاکدل که اینجور از کوره در رفتی،بعدش هم اصلاً فکر کن همه جوابارو من میدم حرف بی ربط میزنی باید جواب شما رو داد،اگه میتونی در مورد موضوع صحبت کن و حاشیه نرو،اونجوری نه وقت خودت رو میگیری نه اینکه ما وقتمون گرفته میشه که بخوایم جواب این همه چاپلوسی و تملق گویی شمارو بدیم.

    • تازه علاوه بر نوشتن در خواندن نیز مشکل دارید چون نام کاربری من جوان روشنفکر که شما جوان روشنگر خطاب کردید.این هم مشکل پاکدل یا از گوشی خودتان یا عذر میخوام”سوادتان”؟
     چقد اشتباهات زیاد شده،مال اینه که هر پیامی رو میخواید جواب بدید گیج شدید،لزومی نیست همه کامنتا رو جواب بدید برادر

 27. امیدوارم به خدای شهدا وحانبازان و ایثارگران خط حزب الله هرکس ضد بسیج است حق خون شهیدان بگیرش ابروش در دنیا وآخرت بره چون الا خط حزب الله که داعش را نابود کرده جنگ ۳۳روزه ۲۲روزه واخیرن دوروزه غزه در صدر جنگ تحمیلی…واین آرامش و امنیت را مدیون خون شهدا جانبازان و ایثارگران یم هر وقت ولایت را زیر سؤال می برند در سخنرانیهاشون سپاه وقوع قضاییه ساکت می شینه مطمین باشید جانباز را کتک میزند اخراج میکنند و همینطور دست رو دست بزارید قوه قضاییه وامام جمعه شاهد رفتارها و عملکردهای بدتر تری خواهیم بود….!!!؟

 28. پاکدل در منطقه خودش بسیار محبوب هستش و بسیار خوشنام در گچساران
  شما بچه منطقه خیر آباد و بیشتر نیستی
  حامی نماینده فعلی هستی و تفکر لیبرال ها و بله قربان گو ها

 29. شما راجع به این نقد نظر بده. راجع به اینکه با غلطک از رو نماینده میر شعارتون ردشده اگه چیزی داری بگو.

 30. دیگه متن از این بهتر. تو خودت پنج کلمه نوشتی یه غلط داری.خخخخخ

 31. پاکدل خودش در وزارت نفت صاحب جایگاه هست نیازی به پستی در نفت گچساران نداره
  حقیقت تلخه
  شما که اسم ترک کامنت میزارید جناب یوسف باقری هم از اینجا رفت و درش آوردم ولی پست بهتری بهش دادن که لیاقتش رو داشت

 32. ای بابا، شما هم عجب حرف بی ربطی میزنید. پاکدل نماینده تونو کرده تو قوطی برید یه کامنت درست حسابی اگه دارید بنویسید.

 33. ازخدا بترسید والکی تهمت نزنید به مهندس پاکدل،یه سربه منطقه لیشتر بزنید وجوانان بیکار انجا را هم ببینید

 34. فرصت شغلی درست کرد فامیلاشو گذاشت بقیه رو هم گذاشت. اما تاجگردون تو هفت سال نتونست به اندازه سه سال پاکدل کار کنه.

 35. چقد تو دوست داری تلقین کنی پاکدل بیکاره .همه میدونن که تو یه آدم علاف و مزخرفی که ارزش جواب دادن نداری فقط میخوای کامنت های طرف تاج رو زیاد کنی همین .برو خوش باش

 36. اگه دوست داری بدونی، پاکدل مدیر تولید و عملیات نفت وگاز پارس و الان هم معاون برنامه ریزی شرکت ملی نفته. از یک سال پیش هم شروع کرده تاجگردونو رسوا کرده

 37. کار به درست یا نادرست بودنش ندارم، ولی اگه متن به این شیوایی را نفهمیدی واقعا بیسوادی

 38. آقا مراد خودت جواب خودت را دادی یعنی تو و امثال تو که فورا نظر میدهید معلوم است به عمق و تحلیل و فکر کامل و بررسی موضوعات نمی پردازید و چشماتون را میبندید و دنبال نماینده میدوید و نتیجه اش هم شده وضع فعلی شهر و شورای شهر و بیکاری و گرانی و ….هزاران بد بختی دیگر

 39. اتفاقا باید مستند نوشت وگرنه شهار و جوک بدرد نمیخوره

 40. میشه بگید چه تهمتی بهش زدن تو این مقاله؟

 41. یعنی شما کل این مقاله رو دیگه قبول داری و راجع به این کامنتی نداری

 42. بازهم خبرآوران یه مطلب از پاکدل گذاشت و تو این کامنتو ‌گذاشتی. حال داری هر بار مینویسیش؟

 43. شما طرفدارای تاج یه کامنت مرتبط با موضوع بذارید

 44. اتفاقا از روستای ما خیلیها را پاکدل گذاشت

 45. نمیگم زمان پاکدل اصلا پارتی بازی نبود ولی اکثراً از طریق اداره کار و آزمون بود. ولی بعد از پاکدل دیگه صد در صد پارتی بازی شد. انصاف داشته باشید بهتره.

 46. اتفاقا موفق ترین دوران نفت گچساران وتنها مدیرعامل بومی تاریخ نفت گچساران مهندس پاکدل بودند.تیم نفت وگاز تو زمان ایشان به لیگ۱صعود کرد،همه معاوناش از بچه های گچساران انتخاب کرد.یکم واقع بین باشیم وحرف حق بزنیم،اگر زمان مدیرعاملی مهندس پاکدل این چنین فضای مجازی گسترده بود،مطمئنا امروز غبطه میخوردیم که تاج گردون خودشوبه در ودیوار زد تا این پست رو ازمهندس بگیره

 47. دوبار خودت بخونش بعد ببین چه ربطی به متن مقاله پاکدل داره

 48. اگر شما انسان بی طرفی بودید و توقع داشتید آقای پاکدل شخصاً پاسخ سوالتان را میداد کامنتتان را به اسم مستعار نمیگذاشتید بلکه به اسم و فامیل مشخص میگذاشتید که هم آقای پاکدل و هم مخاطبین می شناختند و سوال دومتان را اینهمه از روی عقده و توهین گونه و بی اساس نمی پرسدید، ولی بعنوان یک نفتی بی طرف که هم در جلسات و هم حضوری و هم از خواندن مقالات پاکدل جواب هر دو سوال را بارها از آقای پاکدل شنیده و در برخوردهایشان دیده ام بر حسب وظیفه ام وبرای اولین بار در فضای مجازی عرض میکنم:
  اول اینکه پاکدل بارها از اقای فولادی به نیکی یاد کرد و یک بار نشنیدیم یک جمله علیه ایشان بگوید و رابطه صمیمی و دوستانه اش همواره وتا کنون با ایشان برقرار است. بر عکس مدیر عامل بعد از پاکدل که جوری برای پاچه خواری تاجگردون، علیه پاکدل حرف میزد و باب میل ایشون انتصاب انجام میداد که ما از اینکه نفتی هستیم، حالمون از خودمون بهم میخورد. جالبه که پاکدل با برادران آقای جشن ساز و آقای فولادی بهتر از قبل از دوران قدرتشون برخورد می کرد ولااقل میدونم عبدالله جشن ساز را صدا کرد وبهش گفت اصلاً حس بدی نداشته باشید احترام شما همواره محفوظه. ولی بعد دیدیدجولانها و تسویه حسابهارا. این بود حس اقای پاکدل و این هم بعد از ایشون.
  در مورد سوال دومتون معلومه که شما هم متاسفانه چشم بسته دفاع میکنید وگرنه آقای پاکدل در تمام نقدها در هرموردعملکرد خود وتیمش و عملکرد دوره بعد از خودش را می آورد و مقایسه میکند. شما نقد سوم ایشان که به نوعی اصل عملکرد است را بخوانید حتی از فرمانداران خواسته اگر چیزی را ازقلم انداخته بگویند تا حقی از آقای تاجگردون ضایع نشود. دیگر منتقدی از این بهتر و منصف تر. البته شماها چون جوابی ندارید میخواهید درمیان اشکالات عدیده نماینده، دنبال یک کار خوب بگردید، این یعنی قبول ضعف مفرط و پذیرش همه نقدهای آقای پاکدل.من هم قبول دارم که حتما کارهای خوبی هست. در همین نقد هم پاکدل گفته لااقل نماینده قبول کرده که دیگر کارهای دیگران را به نام خودش مصادره نکنه. اصلا اگر عملکرد غیر از اینه، نماینده مثل آقای پاکدل وقت بذاره و مستند جواب بده. چطور وقتی صحبت از سردسیر و گرمسیر یا هر گونه قومیت میشه مثل ادمهای بیسواد عصر حجری برای اینکه بر طبل قومیت بکوبه و از احساساته مردم سو استفاده کنه شروع میکنه دوساعت توضیح بی ربط و حاشیه ای میده ولی حالا هفت ساله نمیتونه به حرمت مردم و رسانه ها بگه دکترای مورد تایید وزارت علوم داره یانه؟ یا اینکه صدو چهل نفر نفت و هفتاد و چهار دستگاه خودرو استیجاری را بعد دهها ماه بگه طبق چه ضابطه ای گرفته؟؟
  درنهایت کاش راجع به اصل مقاله کامنت بذارید ولی متاسفانه اگه جوابتون ندن فکر میکنید کامنتتون خیلی شاخه و دفاع خوبی از نماینده بی دفاعتون کردید.

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
 • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.