دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای ضرورت نظارت بیشتر بر بازار،رئیس صنعت و معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد احضار شد. به گزارش خبرآوران دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: احضار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در […]

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای ضرورت نظارت بیشتر بر بازار،رئیس صنعت و معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد احضار شد.
به گزارش خبرآوران دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: احضار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در راستای نظارت بیشتر بر بازار انجام شده است.
وی با تاکید بر اینکه رئیس دستگاه قضایی در زمینه گرانی دغدغه خاصی دارند، عنوان کرد: ورود دادستانی به این مهم از خواسته‌های رئیس دستگاه قضایی بوده است.
مهرداد کرمی گفت: با توجه به بررسی‌های بعمل آمده و ضرورت نظارت بیشتر بر بازار مدیرکل صنعت و معدن و تجارت استان احضار شد.
وی با تاکید بر سخنان رئیس قوه قضاییه در خصوص ورود دادستانی در چارچوب قانون به موضوع گرانی افزود: مدیرکل صنعت معدن وتجارت استان به دلیل عدم انجام وظایف قانونی و جلوگیری از اجرای قانون دربحث نظارت بربازار و واحد‌های تولیدی احضار و تفهیم اتهام شد.
کرمی درادامه عنوان کرد: پرونده قضایی برای مدیر مربوطه تشکیل شده و در یکی از شعب دادیاری در حال رسیدگی است.