به گزارش خبرآوران عصر امروز و در محل مجموعه واحد ترابری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران مسابقات والیبال مدیریت خدمات این شرکت با حضور مهندس علی کردلو مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، عزت‌الله دلاویز رئیس خدمات رفاهی مهندس رهام عباسی رئیس ترابری و جمعی از روسای واحدهای مختلف خدمات آغاز شد. […]

به گزارش خبرآوران عصر امروز و در محل مجموعه واحد ترابری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران مسابقات والیبال مدیریت خدمات این شرکت با حضور مهندس علی کردلو مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، عزت‌الله دلاویز رئیس خدمات رفاهی مهندس رهام عباسی رئیس ترابری و جمعی از روسای واحدهای مختلف خدمات آغاز شد.
مهندس علی کردلو طی سخنانی در آغاز این تورنمنت اظهار کرد: در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم که این ایام را پیشاپیش خدمت همه کارکنان تبریک عرض می‌کنم.
مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران افزود: هدف ما از برگزاری چنین تورنمنت‌هایی ایجاد وحدت، نشاط، تقویت بنیه جسمانی روحی و تقویت کارهای تیمی است.
وی تصریح کرد: امیدواریم بعد از برگزاری این مسابقات همه این آثار مثبت را به عینه شاهد باشیم.
کردلو گفت: در این دوره از مسابقات ۶ تیم حضور دارند که در طول مسابقات با صحت و سلامتی و نشاط این مسابقات را به پایان برسانند و این امر سبب افزایش بازدهی پرسنل شود.

آپلود عکس” alt=”” />