تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ 14 ربيع أول 1443 Wednesday, 20 October , 2021
0

آقای تاج‌گردون آن فرد خاص را معرفی کنید

  • کد خبر : 24158
  • ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
آقای تاج‌گردون آن فرد خاص را معرفی کنید

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل در تازه‌ترین یادداشت خود خطاب به تاج‌گردون نوشت: به نام خدا جناب آقای تاجگردون نماینده محترم مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و ریسس محترم کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق با سلام و احترام، در گفتگوی تلویزیونی اخیر فرموده اید: ” داماد فرد خاصی علی […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل در تازه‌ترین یادداشت خود خطاب به تاج‌گردون نوشت:

به نام خدا

جناب آقای تاجگردون
نماینده محترم مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و ریسس محترم کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق

با سلام و احترام،
در گفتگوی تلویزیونی اخیر فرموده اید: ” داماد فرد خاصی علی رغم بدهکاری پنج هزار میلیارد تومانی، راست راست در جامعه می گردد. “!! هرچند دقیقاً معلوم نیست هدفتان از طرح این موضوع بدون ذکر نام فرد! چیست، ولی بدون تردید واقفید که بزرگترین معضل امروزِ مردم معضل اقتصادی و معیشتی است و در همین راستا، موضوع اختلاسها، مفاسد اقتصادی و اختلافِ طبقاتی که عموماً ناشی از رانت هاست، امان آنها را بریده است. از طرفی متأسفانه درست یا نادرست جوی بر فضای عموی جامعه حاکم شده است که از سوی سازمانهای نظارتی و نهادهای ذیربط با مفسدین و اختلاس گرانی که به جاهایی وابسته اند، برخورد لازم صورت نمی گیرد که جنابعالی نیز به سبب جایگاه و ارتباطتان با حداقل یکی از این سازمانهای نظارتی، از این فضا مستثنی نیستید. در چنین شرایطی و در زمان حساسِ بررسی لایحه بودجه سالیانه، طرح چنین موضوعی از سوی رییس کمسیون برنامه و بودجه و رییس کمیسیون تلفیق و نیز یکی از مبلغین و حامیان دولت و از همه مهمتر از افراد مؤثر، تصمیم ساز و تصمیم گیرِ تیم اقتصادی مجلس که در کنار تیم اقتصادی دولت بیشترین سهم را در وضعیت فعلی اقتصادی کشور داشته و شاید بتوان گفت مسببین وضعیت اسفبار و غیر قابل دفاع اقتصادی و معیشتی فعلی هستند، فقط نمک پاشیدن بر زخم مردم و به نوعی فرار رو به جلو است که این روزها آن را در دستور کار خود قرار داده اید و سعی دارید از مریدتان اعلام برائت کنید. انتظار مردم ان است که شفاف آن فردِ اَبَر بدهکار را معرفی بفرمایید، در غیر این صورت در خوشبینانه ترین حالت باید گفت این هم یکی دیگر از مصادیق عدم شفافیت شما با مردم و در حالتهای دیگر باید گفت چه بسا کاسه ای زیر نیم کاسه و یا معامله و امتیازی پشت طرح چنین موضوعی نهفته باشد، چون مسبوق به سابقه است. مثلاً به یاد می آوریم زمانی که حادثه دلخراش و غم انگیز سقوط هواپیمای تهران به یاسوج رخ داد، با کمال تعجب به جای وزیر راه، استیضاح وزیر کار را فقط به جرم مالکیت هواپیما، دردستور کار قرار دادید ( در حالیکه اگر فرودگاه از نظر وسعت و امکانات، قابلیت نشست و برخاست هواپیمای جت را داشت، چنین مشکلی پیش نمی آمد ) و چقدر ماهرانه با احساسات پاک مردم استان بازی کردید و به قول بعضی ه از آن کلیپ انتخاباتی ساختید. و جالب اینکه وقتی امتیازات کوچکی از وزیر کار گرفتید ( حتماً بیاد دارید که اینجانب زیر پست اینستاگرامتان امتیاز مورد نظر را اتفاقی پیش بینی کردم )، اینقدر موضوع برایتان اهمیت نداشت که در جلسه استیضاح بعدی ایشان حضور پیدا نکردید و بدتر اینکه وقتی وزیر راه پس از آنهمه حوادث غیر عادی جاده ای، ریلی و هوایی، استعفا دادند، برای اولین بار و به طرز عجیب و بی سابقه ای با نامه تقدیر و تشکر نمایندگان از زحماتشان، بدرقه شدند که آن را به نوعی دهن کجی به مردم و مصیبت دیدگان آن حوادث باید نامید.
علی ایحال، هر چند متأسفانه وجود چنین مورد و حتی موارد مشابه بعید نیست ولی تاکید می گردد که انتظار می رود حال که این موضوع را مطرح نموده اید و حتی خوراک شبکه های رادیویی، تلویزیونی و ماهواره ای بیگانه نیز شده است، نسبت به معرفی ایشان اقدام فرمایید.

غلام رضا پاکدل
۱۵ بهمن ۹۷

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=24158

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. فقط بدون باید تو کف جواب دادن میرشکال بمونی تو هیچ وقت بزرگ نبودی حالا میخوای باجواب دادن ………..بزرگ شی هههههههه

  2. واقعا هیچ کسی را ندیدم که مثل تاجگردون فرافکنی کنه و حرف و عملش این همه از هم فاصله داشته باشه

  3. یکی نیست بگه آخه نماینده محترم تو که وکیل دولت هستی چرا فکر میکنی مردم نمیفهمن که هر چند وقت یک بار ادای آدم های دلسوز مردم را درمیاری

  4. درود بر آقای پاکدل که واقیت را نوشته ای

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.