فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲۷ کیلو تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در یک عملیات مشترک پلیسی در شهرستان گچساران کشف شد. به گزارش خبرآوران پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی انصاری” اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوب غربی به شهرستان […]

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲۷ کیلو تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در یک عملیات مشترک پلیسی در شهرستان گچساران کشف شد.
به گزارش خبرآوران پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی انصاری” اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوب غربی به شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی گچساران قرار گرفت.
وی گفت: مأموران انتظامی شهرستان گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با تعامل و همکاری مأموران انتظامی شهرستان کهگیلویه و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، تحقیقات خود را برای شناسایی و توقیف خودروی حامل مواد مخدر آغاز کردند.
انصاری افزود: پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی، فنی و تخصصی و انجام ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی شهرستان گچساران، خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر را شناسایی و به آن دستور توقف دادند اما راننده با بی توجهی به دستور پلیس به مسیر خود ادامه داد.
وی تصریح کرد: مأموران طی مسافتی در محور مواصلاتی شهرستان گچساران پس از شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک خودرو را متوقف کردند.
این مقام انتظامی استان با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از این خودرو ۱۲۷ کیلو تریاک کشف و ضبط کردند خاطرنشان کرد: در این رابطه راننده دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان ضمن قدردانی از اقدام به موقع مأموران پلیس کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.#