به گزارش خبرآوران اختتامیه مسابقات والیبال واحدهای زیرمجموعه خدمات بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی روز گذشته با دیدار تیم‌های فضای سبز و خدمات مهندسی و بهسازی و ترابری برگزار شد که در پایان تیم خدمات مهندسی موفق شد با شکست ترابری به قهرمانی این دوره از مسابقات برسد. […]

به گزارش خبرآوران اختتامیه مسابقات والیبال واحدهای زیرمجموعه خدمات بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی روز گذشته با دیدار تیم‌های فضای سبز و خدمات مهندسی و بهسازی و ترابری برگزار شد که در پایان تیم خدمات مهندسی موفق شد با شکست ترابری به قهرمانی این دوره از مسابقات برسد.

مهندس علی کردلو مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران که به همراه مهندس هوشنگ صیدالی و دیگر مدیران و روسای ادارات نفت در این مراسم حضور داشت، طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پاسدار حادثه تروریستی زاهدان اظهار کرد: این دوره از مسابقات نخستین دوره مسابقات مجموعه مدیریت خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران است که با همکاری و حضور پرشور کارکنان برگزار شده است.

وی افزود: این مسابقات به برکت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شده که امروز شاهد اختتامیه این مسابقات و اهدای جوایز توسط مدیرعامل محترم شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران هستیم.

مهندس هوشنگ صیدالی، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نیز در این مراسم ضمن تسلیت شهادت جمعی از نیروهای پاسدار و مرزبان در حادثه تروریستی زاهدان گفت: تشکر می‌کنم از مجموعه خدمات که زنده بودند و نشان دادند و اهمیت قابل قبولی به ورزش گذاشتند که امیدواریم دیگر ادارات نیز این روند را ادامه دهند.