به گزارش خبرآوران کلنگ فاز دوم بلوار ۴۵ متری شمالی ولایت به طول ۳ کیلومتر در شهر باشت (۱۰ اسفند ماه ۹۷) با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان های باشت و گچساران و جمعی  از مسوولان استانی و شهرستانی همزمان طوفان و بارندگی شدید به زمین زده شد. این در حالی است که […]

به گزارش خبرآوران کلنگ فاز دوم بلوار ۴۵ متری شمالی ولایت به طول ۳ کیلومتر در شهر باشت (۱۰ اسفند ماه ۹۷) با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان های باشت و گچساران و جمعی  از مسوولان استانی و شهرستانی همزمان طوفان و بارندگی شدید به زمین زده شد.


این در حالی است که دقیقاً یک روز بعد از کلنگ زنی طوفانی  یعنی ۱۱ اسفند ماه ۹۷، شهردار باشت فرمان آغاز عملیات اجرایی بلوار ۴۵ متری را صادر کرد.
لطف الله موسوی شهردار باشت در این باره به خبرآوران گفت: عملیات اجرایی بلوار ۴۵ متری شمالی ولایت به طول ۳ کیلومتر آغاز شد و منازل مسکونی در این مسیر تخریب وزمینهای مورد نیاز تملک گردیده
وتشکر ویژه دارم از مالکین عزیزی در خصوص احداث این بلوار همکاری داشته اند
موسوی افزود: ۲۰ میلیارد ریال برای اتمام این پروژه نیاز است که در صورت تأمین اعتبار ظرف چند ماه آینده پروژه فاز دوم بلوار ۴۵ متری ولایت به پایان می‌رسد.

۸