به گزارش خبرآوران عصر جدید یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی ایرانی است. این برنامه با تهیه‌کنندگی احسان علیخانی ساخته شده و از شبکه ۳ در تاریخ ۲۷ بهمن سال ۱۳۹۷ شروع به پخش شده قرار است هر ساله این رقابت در فصل زمستان به روی آنتن شبکه ۳ برود. این برنامه استعدادهای مختلفی از سراسر دنیا را جذب می‌کند تا به نوعی این […]

به گزارش خبرآوران عصر جدید یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی ایرانی است. این برنامه با تهیه‌کنندگی احسان علیخانی ساخته شده و از شبکه ۳ در تاریخ ۲۷ بهمن سال ۱۳۹۷ شروع به پخش شده قرار است هر ساله این رقابت در فصل زمستان به روی آنتن شبکه ۳ برود.

این برنامه استعدادهای مختلفی از سراسر دنیا را جذب می‌کند تا به نوعی این افراد استعداد خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند. اعمال آنها شامل خوانندگی، کمدی، شعبده بازی و … می‌باشد.

هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد، داوران فعلی امین حیایی، رؤیا نونهالی، آریا عظیمی‌نژاد و سید بشیر حسینی هستند، کسانی که با رأی خود و رأی مردم استعدادها را برای رسیدن به فینال و بردن جایزه به رقابت با دیگر استعدادها می‌کشانند.

تاکنون در این برنامه که البته قسمت‌های پایانی بخش نخست خود را طی می‌کند، افراد مختلفی با استعدادهای مختلف و از شهرهای مختلف کشور شرکت کرده‌اند و تعدادی نیز به فینال این برنامه راه یافته‌اند، در این میان به نظر می‌رسد جای یکی از شهروندان گچسارانی که با تبحر خاصی به نواختن موسیقی با ویلون می‌پردازد خالی بود، سازی که به گفته بسیاری از اهل هنر و موسیقی مشکل‌ترین سازهای در هنر موسیقی به شمار می‌رود، نواختن ویلون شاید در نگاه نخست امری عادی به نظر برسد  و گفته شود با تمرین و ممارست می‌توان در نواختن آن به تبحر رسید، اما وقتی این ساز توسط یک نابینای مادرزادی نواخته می‌شود آن وقت می‌توان به اهمیت هنر وی ی برد، عرفان شیروانی‌لک نوجوان نابینایی گچسارانی که همچون نواختن استادانه ویلون خود استاد موسیقی امید است، چهره‌ای است که می‌تواند در برنامه عصر جدید حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.
عرفان شیروانی‌لک نوجوان نابینای گچسارانی یکی از چهره‌های شاخص در حوزه‌های مختلف علمی، هنری و ادبی بوده که با وجود بی‌بهره‌ بودن از نعمت بینایی با دنیایی از امید و پشتکار به آینده‌ای پر از نور و روشنایی می‌اندیشد.