به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون طی پستی اینستاگرامی از بازدیدش  از پارک دریاچه‌ای شهر دوگنبدان نوشت و  گفت: امروز صبح بازدید از طرح پارک دریاچه ای شهر که بدلیل ندیدن منافع برخی متوقف شده است. میلیاردها تومان بیت المال معطل سلیقه افراد خاص. این واکنش تا‌ج‌گردون به این موضوع و سخنان وی در جلسه شورای […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون طی پستی اینستاگرامی از بازدیدش  از پارک دریاچه‌ای شهر دوگنبدان نوشت و  گفت: امروز صبح بازدید از طرح پارک دریاچه ای شهر که بدلیل ندیدن منافع برخی متوقف شده است. میلیاردها تومان بیت المال معطل سلیقه افراد خاص.

این واکنش تا‌ج‌گردون به این موضوع و سخنان وی در جلسه شورای اداری گچساران در جمع اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مبنی بر افشاگری در خصوص مافیای قدرت در شورای تشخیص مصلحت نظام یادآور سیاست بگم بگم احمدی‌نژاد است؛ کسی که انتقادات گسترده‌ای به دلیل همین از گروه‌های مختلف سیاسی به او و دولتش وارد شد.

به نظر می‌رسد تاج‌گردون که یکی از منتقدان همیشگی و درجه یک احمدی‌نژاد بوده نیز قدم در راه بگم بگم‌های احمدی‌نژاد گذاشته البته باید دید چه اهدافی در پشت این تهدیدها نهفته است که باعث شده تا شورای تشخیص مصلحت نظام هم در دایره تهدیدات افشاگرانه تاج‌گردون قرار گیرد.