به گزارش خبرآوران در پی انتشار مصاحبه‌ای از سیدناصر حسینی؛ رئیس شورای شهر دوگنبدان در برخی رسانه‌ها و مطرح کردن مباحث انتخاباتی جمعی از جوانان قشقایی با انتشار نامه‌ای به این موضوع واکنش نشان دادند: به نام خداوند امروز مرقومه ای از رئیس شورای شهر گچساران در سایتها روئیت شد. ، که حاوی نکاتی است .. که […]

به گزارش خبرآوران در پی انتشار مصاحبه‌ای از سیدناصر حسینی؛ رئیس شورای شهر دوگنبدان در برخی رسانه‌ها و مطرح کردن مباحث انتخاباتی جمعی از جوانان قشقایی با انتشار نامه‌ای به این موضوع واکنش نشان دادند:
به نام خداوند
امروز مرقومه ای از رئیس شورای شهر گچساران در سایتها روئیت شد. ،
که حاوی نکاتی است ..
که در این باب موارد زننده ای از ریاست شورای شهر گچساران مشاهده شده.
که به اختصار به ان میپردازیم.
خطاب به سید ناصر حسینی.
در جایی حاج علی فولادی را فردی ضعیف متصور شدید که ۹۰ درصد اصولگریان بخاطر ضعیف بودنش و ترک بودنش بین بد و بدتر بد را انتخاب کرده اند.

۱_اولا این گونه تصحیح کنم که ۹۰ درصد اصولگرایان معامله گر و منفعت طلبان از منش فکری خود روی برگرداندن وگرنه شاکله اصلی اصولگرای مقعید به اعتقادات خود بوده و به حاج علی فولادی رای دادن ،
و اتفاقا گود انتخابات ۹۴ فرصت خوبی بود که صره از ناصره مشخص شوند.

پیشنهاد میکنم اولا توبه نامه تنظیم کرده و ببینید اصولگرایان شما را اصلا قبول دارن و بعد اینگونه سخنوری از جانب ایشان بکنید.
۲_در مورد حاج علی فولادی.
قیاس مع الوصف هست.
که بخواهیم حاج علی فولادی را مردی ضعیف معرفی بکنیم.
مردی که در عرصه نفت بیش از ۷ مدیر عاملی در جا جایی ایران زمین داشتن و در درجات پرسنلی نفت فقط وزیر نفت نشدن .حالا از نظر شما سید قدرت حسینی که مهمترین انتصاب ایشان قبل از نمایندکی مدیرت مدارس بوده.
ایا میتوان این دو را با هم مقایسه کرد.
کف مدارج علمی و مناصب کشوری حاج علی فولادی و سید قدرت حسینی را هر انسان ازاده ای ببیند بدون درنگ داوری خواهد کرد و قضاوتش را به مردم عزیز میسپاریم .( و البته سید ناصر حسینی و سید قدرت الله حسینی بحرینی بخاطر ترک بودن حاج علی به این بزرگوار رای ندادن و در خاطر قشقایها به یادگار خواهند ماند)
۳_مورد سوم
ما متاسفم برای ریاست شورای شهری که عقاید هیتلر معابانه دارد و حرکتهای فاشیستی قومی دقیقا در گفتار ایشان موج می زند.
سید ناصر عزیز.
مگر یادت رفته شهدای انقلاب در مسجد شهیدان قشقایها بودن مگر به گلزار شهدا نرفته ای از ۳۶۰ شهید گلگون کفن بیش از ۱۴۰ شهید قشقایی را ندیده ای ؟
مگر ما قشقایهای در این شهر نبودیم که شما از باشت به گچساران مهاجرت نمودید….
چگونه وجدان شما قبول کرد به جرم ترک بودن برادر دینی خود را به سخره بگیرید.
۴_مگر همین نماینده محترم شهرستان گچساران و باشت جناب اقای دکتر تاجگردون نبودن که تمام تلاش خود را کردن تا لیست قومیتی (قشقایی)داده نشود و از حساسیتهای قومی کاسته شود و البته قشقایها هم تمکین کردن تا بتوانن بردارنه در کنار برداران عزیز لر زبانشان زندگی خوبی داشته باشن.
و حال شما چگونه شعله قومیتها را روشن میکنید و صف ارایی جدیدی را در شهر بنا میگذارید. و از اینکه رئیس شواری شهر گچساران چنین ادبیات سخیفی دارد باید اه کشید و تاسف خورد و بهترین قاضی برای این ادبیات فقط مردم هستن.و احتمالا در دوره بعد کاندیدا نخواهید شد چون فیلتر مردم دیگر شما را تائید نخواهد کرد.
و حالا متوجه میشویم که چرا قشقایها در هیچ مقطعی از سید قدرت حسینی حمایت نکرده اند شاید وجود چنین لیدرهای ضد ترک در کنارش این فضا را تداعی میکرد که سخنان سید قدرت از دهان لیدرهایش زده میشد
و در پایان .
و متاسفیم برای شورای شهر گچساران که چنین افرادی را برای ریاست شورای شهر انتخاب میکنند و همین است که میگویند ضعیفترین شورای شهر تاریخ گچساران همین شورا می باشدو از شواری محترم شهر تقاضا میکنیم برای اینکه حسن نیت خودشان به قشقایها که بیش از ۴۵ درصد شهریت گچساران هستن نشان بدهند این رئیس شورا را استیضاح بکنند و به مردم نشان بدهند که ترک و لر برادرند و این پیوند ناگستنیست.
من الله توفیق
از طرف
جوانان ایل شهید پرور قشقایی