به گزارش خبرآوران طی حکمی نادر گرامی رییس شورای شهر باشت به عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهر معرفی شده است. مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید باشت فردا صبح ساعت ۸ در سالن کمیته امداد این شهر برگزار می‌شود. نادر گرامی ۱۰ سال به عنوان معاون امور مالی کمیته امداد […]

به گزارش خبرآوران طی حکمی نادر گرامی رییس شورای شهر باشت به عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهر معرفی شده است.

مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید باشت فردا صبح ساعت ۸ در سالن کمیته امداد این شهر برگزار می‌شود.

نادر گرامی ۱۰ سال به عنوان معاون امور مالی کمیته امداد خدمت کرده و قرار است صبح فردا جایگزین باقرپور رئیس کنونی کمیته امداد باشت شود.

لطف‌الله موسوی شهردار باشت با ارسال پیامی به این پایگاه خبری این انتصاب را به گرامی تبریک گفته است، در این پیام آمده است:

برادر عزیز جناب اقای حاج نادر گرامی
احتراما ضمن تبریک ایام پرخیر وبرکت ماه مبارک رمضان
انتصاب بحق و شایسته حضرتعالی را به سمت سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان باشت تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه الطاف غایب همیشه حاضر خدمتی فراتر از وظیفه اداری به ایتام و محرومین و مستضعفین و در راه ماندگان منطقه نماید آرزوی موفقیت و شادکامی را برای شما و سایر کارکنان خدوم و زحمت کش کمیته امداد استان و شهرستان باشت از ایزد منان خواستارم وبرای برادر عزیزم جناب اقای حاج باقر پور هم عرض خدا قوت وخسته نباشید واروزی موفقیت داریم
و من الله التوفیق