فرمانده انتظامی استان،گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گچساران محموله ای قاچاق به ارزش ۵ میلیارد و ۶۰۹میلیون و ۱۰۰ هزار ریال کشف کردند. به گزارش خبرآوران به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی انصاری” اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران […]

فرمانده انتظامی استان،گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گچساران محموله ای قاچاق به ارزش ۵ میلیارد و ۶۰۹میلیون و ۱۰۰ هزار ریال کشف کردند.
به گزارش خبرآوران به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی انصاری” اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران با هماهنگی قضائی در محور دژسلیمان به گچساران تور ایست و بازرسی دایر کردند.
وی افزود: حین انجام ایست و بازرسی چندین خودرو حامل کالای قاچاق به محض مشاهده مأموران تغییر مسیر داده و پس از طی مسافتی کالاهای قاچاق را در حاشیه و تپه های اطراف جاده تخلیه و متواری شدند.
این مقام ارشد انتظامی استان کالاهای کشف شده را شامل، ۷۳ طاقه پارچه، ۷۵ کیلو گرم گردو،۹۰ قوطی نوشابه نیرو زا و ۶۰۰۰ باطری نیمه قلمی دانست و خاطرنشان کرد:کارشناسان ارزش کالا های کشف شده را ۵ میلیارد و ۶۰۹ میلیون و۱۰۰ هزار ریال اعلام کرده اند .
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز و قاچاق توسط افراد سود جو ، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.