رئیس هیات فوتبال شهرستان گچساران گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان در ۳ بخش دسته جات آزاد و ادارات و ارگان های دولتی شهرستان وپیشکسوتان بالای ۴۵سال از روزهای ابتدایی این ماه مبارک آغاز شده و در حال برگزاری است. غلام اموزگار در خصوص مسابقات فوتسال دسته جات آزاد اظهار داشت: این مسابقات با شرکت ۶تیم […]

رئیس هیات فوتبال شهرستان گچساران گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان در ۳ بخش دسته جات آزاد و ادارات و ارگان های دولتی شهرستان وپیشکسوتان بالای ۴۵سال از روزهای ابتدایی این ماه مبارک آغاز شده و در حال برگزاری است.

غلام اموزگار در خصوص مسابقات فوتسال دسته جات آزاد اظهار داشت: این مسابقات با شرکت ۶تیم و در قالب مسابقات دوره ای در حال برگزاریست.
وی ادامه داد: حضور بازیکنان طراز اول شهرستان واستقبال قابل تحسین تماشاگران نوید بخش روزهای خوب برای فوتبال گچساران است.
اموزگارافزود: مسابقات از اوایل ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا بعد از ماه مبارک ادامه خواهد یافت.
رئیس هیات فوتبال شهرستان گچساران با بیان اینکه تیم های شرکت کننده از محلات وطایفه های مختلف شهر هستند، تصریح کرد: هر تیم با ۱۲ بازیکن، یک سرمربی و یک سرپرست در مسابقات شرکت کرده و در پایان نیز به دو تیم اول ودوم جوایزی اهدا می شود.
وی یادآور شد: مسابقات این بخش هر شب به جز ایام احیا (شب های قدر) از ساعت ۲۰٫۳۰ تا ۲۴ درمجموع ورزشی پد خندق شهر گچساران برگزار می شود.
غلام اموزگار پیشکسوت داوری کشور وسرپرست هیات فوتبال شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: در خصوص مسابقات فوتسال جام رمضان که بین ادارات دولتی و دستگاه های اجرایی در حال برگزاری است، گفت: در این رقابت ها نیز۱۲ تیم در قالب ۲ گروه ۶ تیمی با هم در حال رقابت هستند.
اموزگاردر ادامه گفت: مسابقات فوتبال بالای ۴۵سال برای اولین بار در شبهای رمضان درقالب یادبود فوتبالیست وپیشکسوت ارزنده استان زنده یاد مهندس حسن کیامرثی با حضور ۵تیم از گچساران و۳تیم از شهرستانهای استان در مجموعه شماره ۱نفت برگزار می شود.
غلااموزگار در پایان گفت.جا دارد از تمامی نیروهای امنیتی ومجموعه امورورزش گچساران وهمچنین کمیته اجرایی وداواران هیات فوتبال گچساران کمال تقدیر وتشکر رو بابت برگزاری این مسابقات تا کنون را داشته باشم.