به گزارش خبرآوران پس از سیدقدرت‌الله حسینی و علیمراد جعفری کاندیداهای اصولگرا در حوزه گچساران و باشت به بیانیه سرهنگ بیعت‌اصل این بار دکتر سید یعقوب زراعت کیش دیگر کاندیدای احتمالی اصولگرایان نیر با ارسال بیانیه‌ای به این پایگاه خبری به بیانیه وی پاسخ داده است: در این بیانیه آمده است: به نام خداوند جان و خرد […]

به گزارش خبرآوران پس از سیدقدرت‌الله حسینی و علیمراد جعفری کاندیداهای اصولگرا در حوزه گچساران و باشت به بیانیه سرهنگ بیعت‌اصل این بار دکتر سید یعقوب زراعت کیش دیگر کاندیدای احتمالی اصولگرایان نیر با ارسال بیانیه‌ای به این پایگاه خبری به بیانیه وی پاسخ داده است:

در این بیانیه آمده است:

به نام خداوند جان و خرد
برادر عزیز و بزرگوار جناب سرهنگ حاج سید قدرت الله بیعت اصل
دوست و یار همیشه وفادار.
با سلام و احترام
ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت مصیبت وارده در پاسخ به بیانیه جنابعالی خطاب به چهار تن از کاندیداهای احتمالی و در تلاش برای ایجاد وحدت در بین کاندیداها ی طیف ارزشی بر خود لازم دانستم که پاسخی به شرح ذیل خدمتتان ارائه نمایم.
در راستای خدمت بی منت به کشور عزیزمان ایران، استان و شهرستان های گچساران و باشت با پتانسیل و منابع طبیعی خدادادی بسیار ضروری است بدور از هر گونه شعار غیر عملی، کمک به توسعه همه جانبه کشور عزیزمان و در سطح منطقه، برقراری عدالت،شایسته سالاری و مرتفع نمودن مشکل اشتغال به ویژه جوانان عزیز و همچنین تسهیل رشد افراد نخبه ،ارزشی و توانمند در سطح ملی را سر لوحه اهداف خود قرار دهم.
برای نیل به این هدف ، نیاز به یکدلی ، همراهی و وحدت همه نیروهای نخبه و فکری وجود دارد. از زیباترین و والاترین واژه ها، واژ ه وحدت و برادری است. برادری و وحدتی که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در استمرار رسالت دیگر انبیای عظام برای جوامع بشری به ارمغان آورد و مقام معظم رهبری نیز بارها بر اصل عزت افرین وحدت تاکید فرمودند.
این حقیر به تبعیت و پیروی از نبی مکرم اسلام و خط مشی رهبر فرزانه انقلاب و احترام و ارزشی که ابتدا برای مردم شریف، فهیم، صبور، لایق خدمت و عزیز شهرستانهای گچساران و باشت و همچنین تمامی کاندیداهای احتمالی قائل هستم و از طرفی با توجه به پیشگامی اینجانب در ایجاد وحدت و برگزاری جلساتی در همین راستا با برخی از کاندیداهای احتمالی ، اکنون نیز موافقت خود را برای ایجاد وحدت با در نظر گرفتن شاخصه های لازم نماینده در تراز انقلاب و با مکانیزم کارا اعلام می نمایم. لازم به ذکر است که احترام ،محوریت وهماهنگی باافراد و بزرگان شناخته شده شناسنامه دار طیف ارزشی وانقلابی، وهمراهی جوانان انقلابی نخبه و فرهیخته و استفاده بهینه از توان تشکیلاتی بدور از مسائل قومی و فامیلی ،می تواند برگ برنده موفقیت در این هدف والا باشد. چرا که در راستای گام دوم انقلاب و شرایط کنونی کشور در نیاز به مدیریت اجرایی جهادی ، تصمیم سازی و قانون گذاری علمی_انقلابی ، مشارکت حداکثری توان و پتانسیل نیروهای موجود را طلب می کند.
سید یعقوب زراعت کیش

  • منبع خبر : خبرآوران