لطف‌الله موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرآوران به تجمع اعتراض‌‌آمیز کارکنان و کارگران شهرداری دوگنبدان اشاره کرد و گفت: در خصوص اعتراضات تعدادی از کارکنان شهرداری دوگنبدان به اطلاع شما عزیزان میرسانم شهردار دوگنبدان در این مورد چوب ندانم‌کاری، بی‌تفاوتی، بی‌قانونی و بی تدبیری مسئولان گذشته این شهرداری را می‌خورد. موسوی می‌گوید شهردار دوگنبدان در حذف […]

لطف‌الله موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرآوران به تجمع اعتراض‌‌آمیز کارکنان و کارگران شهرداری دوگنبدان اشاره کرد و گفت: در خصوص اعتراضات تعدادی از کارکنان شهرداری دوگنبدان به اطلاع شما عزیزان میرسانم
شهردار دوگنبدان در این مورد چوب ندانم‌کاری، بی‌تفاوتی، بی‌قانونی و بی تدبیری مسئولان گذشته این شهرداری را می‌خورد.
موسوی می‌گوید شهردار دوگنبدان در حذف آیتم‌ها طبق قانون عمل کرده واین آیتم‌ها چندین سال در فیش و حکم حقوقی بسیاری از پرسنل شهرداری که به آنها تعلق نمی‌گرفت و غیر قانونی بود دیده می‌شد.
موسوی که از فعال‌ترین شهرداران استان کهگیلویه و بویراحمد است؛ تصریح کرد ضمن احترام به همه کارگران زحمتکش شهرداری‌های استان به ویژه دوگنبدان که بر این باورم حقوق ومزایای این پرسنل به ویژه قشر کارگران خدمات شهری فضای سبز رانندگان آتش‌نشانی، تاسیسات و…….نسبت به حجم کار آنها و سایر کارمندان سایر ادارات کمتر است.

او معتقد است که کارگران شهرداری دوگنبدان باید بپذیرند که این آیتم‌ها خلاف بوده و می‌شد از طریق موارد قانونی اقدام کمک به پرسنل کرد و کسر این آیتم‌ها جز اولین مصوبات شهرداران ۱۷گانه استان با مدیر کل امور شهری بوده و مقرر گردید که یکسان‌سازی در حقوق پرسنل شهرداری‌های سراسر استان و قرار بود سال گذشته اجرایی گردد ولی ترجیح دادند سال جدید با حکم‌های جدید عملیاتی شود.

موسوی می‌گوید ما هم اینجا اعلام می‌کنیم به مدیران ارشد استان ومجمع نمایندگان استان که موافق حذف این آیتم‌ها در حکم کارگران شهرداری نیستیم.
او تاکید می‌کند با توجه به حقوق و مزایای کم و زحمات زیاد تعدادی از واحدهای مختلف شهرداری‌های استان تمنا داریم که به تشخیص رئیس دستگاه در حکم آنها دیده شود.
موسوی ادامه می‌دهد در غیر اینصورت شهردار محترم میتوانند چنانچه در نظامنامه خدمات رفاهی پیش‌بینی کرده‌اند یا در ساعات اضافه‌کاری ویا پاداش به تشخیص خود جبران نمایند امیدواریم برای حل این موضوع با تشکیل جلسه به نتیجه مثبتی برای تمامی کارکنان شهرداری‌های استان برسند و خبر خوبی برای این قشر زحمتکش باشد.

 

  • منبع خبر : خبرآوران