دادستان گچساران به خبرآوران گفته پس از قطعیت یافتن احکام ۴ قاضی انفصال از خدمت شده استان کهگیلویه و بویراحمد اسامی آنها اعلام می‌شود. رضا غریب‌پور رئیس دادگستری گچساران هم می‌گوید البته روند بررسی این پرونده با ما نیست و به استان ارتباط دارد. امیرحمزه بازیار به خبرآوران که پرسیده بود چرا اسامی ۴ قاضی و ۱۰ کارمند […]

دادستان گچساران به خبرآوران گفته پس از قطعیت یافتن احکام ۴ قاضی انفصال از خدمت شده استان کهگیلویه و بویراحمد اسامی آنها اعلام می‌شود.

رضا غریب‌پور رئیس دادگستری گچساران هم می‌گوید البته روند بررسی این پرونده با ما نیست و به استان ارتباط دارد.

امیرحمزه بازیار به خبرآوران که پرسیده بود چرا اسامی ۴ قاضی و ۱۰ کارمند دادگستری کهگیلویه و بویراحمد مثل آنچه در مورد شهردار سابق دوگنبدان اعمال شد؛ اعلام نمی‌شود؛ گفت این پروسه روند خاصی دارد و روند ورود قوه قضایی برای یک قاضی تشریفات خاصی دارد همچنانکه روند خروج آن نیز این تشریفات خاص را دارد.

او که در نشست خبری با خبرنگاران گچسارانی صحبت می‌کرد ادامه داد که گزینش فردی که با جان، مال و ناموس مردم سر و کار دارد گزینشی خاص است و قطعا خروج آن فرد نیز دارای تشریفات خاصی خواهد بود.

بازیار می‌گوید در این شرایط قاضی در وهله نخست تعلیق می‌شود و بعد از تعلیق روند رسیدگی صورت می‌گیرد.

دادستان گچساران تاکید می‌کند در صورت بررسی و اتمام این پروسه اگر حکم قطعیت پیدا کند اسامی اعلام شده و تصاویرشان نیز ممکن است رسانه‌ای شود.

کوروش رضایی