یکی از مخاطبان خبرآوران با ارسال یادداشتی به این پایگاه خبری با اشاره به نشست خبری چند روز اخیر خبرنگاران و دادستان و رئیس دادگستری گچساران و اظهارات آنها در بخشی از نشست به موضوع پرونده شهردار سابق دوگنبدان نوشته است: *آفتاب آمد دلیل آفتاب* / *زینل زاده طلایه دار مبارزه با فساد* روز گذشته نشست خبری […]

یکی از مخاطبان خبرآوران با ارسال یادداشتی به این پایگاه خبری با اشاره به نشست خبری چند روز اخیر خبرنگاران و دادستان و رئیس دادگستری گچساران و اظهارات آنها در بخشی از نشست به موضوع پرونده شهردار سابق دوگنبدان نوشته است:

*آفتاب آمد دلیل آفتاب* / *زینل زاده طلایه دار مبارزه با فساد*
روز گذشته نشست خبری رییس دادگستری گچساران حاوی مطلبی بود که در رسانه های محلی انعکاس پیدا کرد و باعث شد بیش از پیش پاکدستی و ضد فساد بودن آقای مهندس زینل زاده شهردار سابق اثبات شود.
در این پرونده که اتهاماتی از قبیل ارتشاء ، تحصیل مال از راه نامشروع ، کلاهبرداری ، اختلاس ، جعل ، استفاده از سند مجعول مطرح بوده که در شعبه ۱۰۱ کیفری این شهرستان  بررسی شد و رای آن صادر گردیده است و در صورت قطعی شدن  رای ،اسامی مفسدان و… اعلام می شود.
موضوع این پرونده فساد آنطور که از اسناد و شواهد برمی آید مربوط به عده ای از پرسنل شهرداری و فردی بیرون از شهرداری به عنوان کارچاق کن و احدی از شورای شهر دوره گذشته بوده است.
زینل زاده پس از مشکوک شدن به حساب و کتاب های شهرداری به این موضوع ورود کرده و پس از بررسی به کمک حراست و شورا آن را به نهادهای زیربط اطلاع داده و از آن طریق توانسته با احقاق حقوق ملت ریشه فساد را خشکانده و افراد خاطی را در هر سمت و جایگاهی به دست قانون بسپارد.
گفته میشود در این پرونده سیاسیون زیادی قصد ورود داشتند که بتوانند از این طریق بستگان خود را که احتمالا در فساد مذکور شریک بوده اند نجات دهند ولی با ذکاوت دستگاه قضایی و پیگیری شهردار وقت برخورد لازم انجام شده است.
همه این افرادی که از شفاف سازی زینل زاده و ضدیتش با فساد به ستوه آمده اند حتی آنانکه به هر دلیلی قسر در رفتند اکنون کمر به دشمنی با ایشان بسته اند و هر روز با توسل به دروغ و تهمت و سیاسی بازی سعی در تخریب ایشان دارند اما با مصاحبه روز گذشته رییس دستگاه دادگستری شهرستان رشته هایشان پنبه شد و دستشان برای مردم رو شد و مردم تفاوت خادم و خائن را فهمیده اند .
در تاریخ گچساران ثبت خواهد شد که دوران زینل زاده تنها دوره ای بود که به صورت عملی و کاملا جدی و قانونمند با فساد ، تبانی و ارتشاء در شهرداری مبارزه شده است .