بیمارستان باشت چندمدتی می‌شود به دلیل کمبود تجهیزات و امکانات همچنین پاره‌ای مشکلات در خصوص جذب نیرو بعد از افتتاح به تعطیلی کشانده شده است. جا دارد مسئولان مربوطه به ویژه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این خصوص چاره‌اندیشی کنند. ورود یک راس الاغ در بیمارستان تعطیل شده باشت سوژه‌ای شده برای کاربران فضای مجازی […]

بیمارستان باشت چندمدتی می‌شود به دلیل کمبود تجهیزات و امکانات همچنین پاره‌ای مشکلات در خصوص جذب نیرو بعد از افتتاح به تعطیلی کشانده شده است.
جا دارد مسئولان مربوطه به ویژه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این خصوص چاره‌اندیشی کنند.
ورود یک راس الاغ در بیمارستان تعطیل شده باشت سوژه‌ای شده برای کاربران فضای مجازی و رسانه‌ها؛ این رویداد در شان و منزلت شهروندان و شهر باشت نیست امیدواریم این موضوع هرچه سریع‌تر در دستور بررسی و کار قرار گیرد.

چندی پیش شهردار باشت طی گفت‌و‌گویی با خبرآوران در این خصوص گفته بود: کلنگ‌زنی و ساخت بیمارستان که یکی از نیازهای اساسی و مهم مردم باشت بود اقدامی مثبت از سوی مسئوولان به ویژه غلامرضا تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در پیگیری آن بود.

شهردار باشت با بیان اینکه به عنوان یک شهروند باشتی از مسئوولان و نماینده گچساران و باشت در این خصوص تشکر می‌کنم، گفته بود یکی از دلایل مهاجرت مردم باشت به شهرهای اطراف نبود مراکز تخصصی پزشکی و درمانی بود که با افتتاح بیمارستان ۳۲ تختخوابی این موضوع کاهش محسوسی پیدا خواهد کرد.

موسوی در ادامه با تاکید بر لزوم تجهیز و تکمیل بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت برای افتتاح و بهره‌برداری گفته بود به عنوان یک شهروند باشتی از مسئوولان خواستارم اگر قرار است بیمارستان باشت به بهره‌برداری برسد به صورت کامل و مجهز افتتاح شود نه نمادین و نمایشی.

وی گفته بود وجود پزشک متخصص، تجهیز بخش‌های مختلف از جمله آزمایشگاه، رادیولوژی،سونوگرافی، عکس‌برداری و دیگر بخش‌ها لازم و ضروری بوده که مسئوولان مربوطه باید این موارد را برای افتتاح در نظر داشته باشند.

موسوی با بیان اینکه شهرستان باشت  بیش از ۳۰ سال محروم از بیمارستان و بخش‌های پزشکی مجهز بوده است، گفته بود: افتتاح بیمارستان باشت برای مردم ایجاد توقع خواهد کرد و آنها انتظار بیمارستانی با خدمات ویژه و تجهیزات مورد نیاز را خواهند داشت بنابراین مسئوولان در نظر داشته باشند افتتاح نمایشی آن هم با چند تختخواب و تجهیزات ناقض خوشایند و مطلوب نیست.

شهردار باشت عنوان کرده بود: مردم باشت ۳۰ سال نبود بیمارستان مجهز در باشت را تحمل کرده‌اند و اگر مسئوولان در خصوص تجهیز کامل بیمارستان اقدام کنند یکسال دیگر نیز قابل تحمل است اما اینکه بیمارستان به صورت نمایشی و ناقص به بهره‌برداری برسد جوابگوی نیازهای پزشکی و درمانی مردم نخواهد بود همچنین این موضوع سبب بروز برخی مشکلات و خطرات احتمالی جاده‌ای خواهد شد.
 استاندار و نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم در افتتاح بیمارستان باشت حوصله به خرج دهند مردم نیز در این خصوص صبر خواهند کرد.

وی عنوان کرده بود که در صورت انجام بازدید یا سرکشی توسط وزیر، استاندار و نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی مقدم آنها را گرامی داشته و بر دیده منت خواهیم گذاشت اما انتظار این است که بعد از افتتاح بیمارستان مردم به دلیل پاره‌ای مسائل درمانی جزئی مجبور نشوند به شهرهای همجوار بروند؛ ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت انصافا کار بزرگی است و تنها بیمارستان ۳۲تختوابی که در استان پیشرفت خوبی داشته و آماده افتتاح است در این خصوص از همت و پیگیری‌های نماینده و پیمانکار آن مهندس گوهرگانی کمال تشکر و قدردانی را داریم.