یک خوزستانی در باشت خودکشی کرد؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان باشت گفته نیمه شب گذشته جسد این فرد غیربومی اهل و ساکن یکی از شهرهای استان خوزستان در شهرک صنعتی خان احمد دربخش بوستان از شهرستان باشت پیدا شد. به گزارش خبرآوران سرهنگ رضا چشم مهتاب گفته این فرد ۲۹ ساله خوزستانی با اطلاع دادن […]

یک خوزستانی در باشت خودکشی کرد؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان باشت گفته نیمه شب گذشته جسد این فرد غیربومی اهل و ساکن یکی از شهرهای استان خوزستان در شهرک صنعتی خان احمد دربخش بوستان از شهرستان باشت پیدا شد.

به گزارش خبرآوران سرهنگ رضا چشم مهتاب گفته این فرد ۲۹ ساله خوزستانی با اطلاع دادن به خانواده خود از قصد خودکشی خود از خوزستان حرکت و در محدوده شهرک صنعتی خان احمد که در بخش بوستان باشت ، درمسیر جاده ترانزیتی شیراز گچساران قرار دارد ، باحلق آویز کردن خود به درخت به زندگی خود پایان داد.

او گفته پس از اطلاع از موضوع، جسد این فرد به مرکزخدمات جامع سلامت شبانه روزی شهید بهشتی باشت منتقل شد ،که پس از اقدامات اولیه پزشکی وپرستاری وتائید مرگ وی در صحنه حادثه ، جسد به سردخانه شهرداری باشت انتقال یافت.

چشم مهتاب گفته که علت و چگونگی حادثه توسط کارشناسان مربوطه در حال بررسی ست وجسد بعد از طی مراحل قانونی تحویل خانواده فرد فوت شده شد.